Надя Дорофєєва, талановита українська співачка та одна з найпопулярніших артисток сучасності, завжди привертає увагу своїх шанувальників. Вона є не лише виконавицею чарівних мелодій, але й популярною інтернет-особистістю, яка ділиться частинкою свого особистого життя з фанатами. Недавно Дорофєєва приємно здивувала шанувальників, показавши свою арендовану квартиру, в якій вона живе разом зі своїм коханим, українським ресторатором та телеведучим Мішею Кацуріним. Крім того, співачка розкрила деталі своєї ранкової рутини.
![](https://newsoboz.org/wp-content/uploads/2023/07/screenshot_22.png)
![](https://newsoboz.org/wp-content/uploads/2023/07/screenshot_23.png)
![](https://newsoboz.org/wp-content/uploads/2023/07/screenshot_25.png)
Надя Дорофєєва та Міша Кацурін вже рік будують щасливе життя.
Рутина Наді Дорофєєвої складається з того, що вона кожного дня робить гімнастику і лише після цього йде в душ. Також співачка показала корисний сніданок, який складається з томатів, огірка, вареної картоплі та декількох сосисок. У такій домашній обстановці Надя та Міша проводять спільні ранки, насолоджуючись не лише їжею, але й один одним
Українська співачка Надя Дорофєєва та ресторатор і фудблогер Михайло Кацурін вже тривалий час перебувають у стосунках. Пара буквально купається у почуттях і залюбки демонструє своє кохання у соціальних мережах, що кожного разу викликає безліч приємних та негативних реакцій від прихильників та хейтерів, які не перестають спостерігати за розвитком стосунків молодої пари.
Надя з Мішею зʼїхалися і живуть разом в орендованій квартирі
Відомо, що Надя з Мішею зʼїхалися і живуть разом в орендованій квартирі. Зірка кожного дня проводить певні ритуали, щоб прокинутися до кінця і Надя вирішила показати це своїм прихильникам в Мережі. На кадрах можна дещо детальніше розгледіти затишне помешкання зірок, де вони проводять разом багато спільного часу.
Міша Кацурін також любить показувати в себе на сторінці фото та відео за участі Наді Дорофєєвої. Артист опублікував фотографію зі співачкою, де вони мило посміхаються і пісписав фото наступним чином:
“На щасливих щах”
![](https://newsoboz.org/wp-content/uploads/2023/07/screenshot_24.png)
Схоже, Надя у цих стосунках й справді почуває себе значно краще, ніж у довготривалих стосунках з Володимиром Дантесом. Не можна не помітити, як вона розквітла, завжди посміхається і почала активніше займатися своєю творчістю. З останнім їй допомагає саме Міша Кацурін.
Читайте також: Олександра Заріцька повідомила дату весілля