Починаючи з початку конфлікту, кожен громадянин України переживає значний рівень стресу. Організм працює на повну потужність, а гормони активують нервову систему в умовах критичної ситуації.
Коливання настрою, тривожність і поганий настрій — це лише частина наслідків перевтоми, пише dovidka.info. Хочеш дізнатися, як подолати перевтому читай статтю.
Ознаки перевтоми:
- знесилення, втрата функціональності
- неуважність,погіршення концентрації
- забудькуватість
- уповільнення процесів мислення
- не цікаво працювати
- дратівливість
- нервозність
- безсоння
- сонливість
- проблеми з тиском
- головний біль
- відсутність апетиту
- емоційна спустошеність
Щоб уникнути втрати енергії, треба дотримуватися основних, але значущих правил. Також важливо, щоб це стало звичкою: краще наперед набратися сил, ніж допустити виснаження, таким чином зможете легко подолати перевтому.
- За даними Міністерства охорони здоров’я України, повноцінний сон у дорослого має тривати не менше 7 год на добу, а для дітей та підлітків – 8 – 10 годин.
- Мінімум інформаційного шуму: перестаньте цілодобово слідкувати за новинами. Довіряйте лише офіційним джерелам інформації.
- Регулярне харчування.
- Регулярне фізичне навантаження: фітнес, зарядка, розтяжка, прогулянка на свіжому повітрі.
- Зміна діяльності.
- Частіше спілкуйтеся з друзями.
- Фізичний контакт: тримайте одне одного за руку, обнімайтеся
- Будуйте плани на майбутнє
Важливо розуміти, що вся інформація, що публікується на веб-сайті Newsoboz.org у розділі медичної тематики, має лише інформаційний характер і не слід розглядати її як медичні поради. Лише кваліфікований медичний фахівець може надавати поради стосовно лікування, включаючи призначення певних препаратів. У разі виникнення проблем зі здоров'ям, найкращим рішенням буде звернутися до лікаря.