Тепле молоко
Тепле молоко – ідеальний напій перед сном, стверджує дієтолог. Детальніше про корисні властивості цього напою розповість newsoboz.
За словами дієтолога, тепле молоко має розслаблюючу дію завдяки вмісту триптофану – амінокислоти, що зменшує рівень стресу. Однак у деяких людей вживання молочних продуктів може спричинити набряки, попередив дієтолог.
Також корисно випити перед сном трав’яний чай, продовжила співрозмовниця. Вона зазначила, що багато трав містять антиоксиданти та інші речовини, що зміцнюють імунну систему.
Меліса, м’ята, лаванда і чебрець покращують сон, позбавляють безсоння. Ромашка, собача кропива і валеріана заспокоюють, знижують рівень тривоги. Також трав’яний чай із ромашки, фенхелю або імбиру полегшує травлення
говорить дієтолог
Напій з кероба
Кероб – низькокалорійний замінник какао, якщо хто ще не знає. Він майже такий же за смаком і виглядом, проте, він дієтичний. Напій з кероба – плоду ріжкового дерева – за смаком нагадує какао і має безліч корисних властивостей, зазначила дієтолог. Цей напій покращує якість сну, оскільки містить натуральний барбітурат лайкоподін. Також до складу кероба входять магній каліцій, що знижують рівень стресу та покращують настрій.
«Також кероб містить вітаміни та мінерали, які допомагають зміцнити імунітет та захистити організм від хвороб, і розчинні волокна, що регулюють рівень глюкози в крові та покращують травлення», — підсумував дієтолог
Ромашковий чай
Дослідження показали, що ромашковий чай позитивно впливає на якість сну. Традиційний, знайомий багатьом напій століттями використовували при безсонні. Виявляється, ромашка містить апігенін – сполуку, що має седативний ефект, тому чашка ромашкового чаю ідеальний напій перед сном.
Кокосова вода або кокосове молоко
У рідині кокоса міститься багато вітаміну B, який знижує рівень стресу і заспокоює нервову систему. Напій краще пити кімнатної температури, оскільки в холодному вигляді він навпаки бадьорить.
Потрібно пам’ятати, що такі напої можуть бути лише додатковим приємним фактором для покращення якості сну. А для того, щоб мати дійсно повноцінний здоровий сон, варто враховувати й інші чинники: достатньо фізичної активності, корисне харчування, відсутність стресів, якомога менше часу, проведеного перед екраном смартфону, ноутбука тощо.