Прийом харчових добавок в цьому випадку не найкращий варіант
У березні частина світу перейшла на літній час, тобто ми втратили одну годину сну, але отримали додаткову годину сонця ввечері. І цей перехід важкий для багатьох людей. Ось чому у нас є кілька порад, як впоратися з недосипанням, яке може виникнути на початку переходу на літній час.
БАДи
Багато людей думають, що харчові добавки допоможуть їм подолати похмілля після переходу на літній час. Але, на думку експертів, це може бути неправильним способом боротьби зі змінами. Добавки мелатоніну та магнію популярні серед людей, яким потрібна допомога заснути після того, як годинник переходить на годину вперед. Але за словами доктора Раджа Дасгупти, сертифікованого лікаря зі сну та внутрішньої медицини та представника Американської академії медицини сну (AASM), і доктора Джошуа Барзілая, медичного директора відділу медицини сну в Університеті Індіани Здоров’я, ці добавки не діють. Дасгупта сказав Insider: «Прийом харчових добавок понад рекомендовану добову норму не показав користі з інших способів, і я завжди це кажу, тому що часи важкі, а гроші важко знайти».
Як бути з переходом на літній час
Отже, що ви можете зробити, щоб відновити свій сон? На думку обох медиків, необхідно завчасно скоригувати режим сну. «Кожен має бути дуже обережним, коли ми переходимо до цього переходу», — сказав Дасгупта. «Я вважаю, що найкраще підготуватися, коли ми говоримо про перехід на літній час». Перед переведенням годинника вперед слід лягти спати на п’ятнадцять-двадцять хвилин раніше. Ще один хороший спосіб полегшити перехід – це зменшити споживання кофеїну та алкоголю.
Якщо ви відчуваєте, що вам потрібно приймати додаткові добавки, щоб впоратися з переходом, спочатку проконсультуйтеся з лікарем. За словами Дасгупти, особливо важливо стежити за споживанням магнію, оскільки його надлишок може спричинити певні проблеми зі здоров’ям. Кілька вчених і організацій намагаються взагалі позбутися літнього часу. Але поки це все ще обговорюється, добре знати, як ви можете впоратися зі змінами та зробити перехід якомога плавнішим.
Раніше newsoboz.org повідомляв як зміниться погода в Україні під кінець березня.