Останніми роками українські комедії значно підняли свій рівень та завоювали серця глядачів. Вони стали чудовим вибором для тих, хто хоче провести приємний вечір та підтримати вітчизняний кінематограф. Комедії — це жанр, який дозволяє розслабитися, відпочити та покращити свій настрій. Особливо, коли жарти близькі та зрозумілі, що робить українські фільми такими особливими.
Чому варто дивитися українські комедії
Українські комедії відзначаються своєю унікальністю та автентичністю. Вони відображають реалії нашого життя, використовують знайомі жарти та ситуації, що робить їх близькими кожному глядачеві. Крім того, підтримка вітчизняного кінематографа сприяє його розвитку та появі нових талановитих акторів та режисерів.
Найкращі українські комедії останніх років
“Найкращі вихідні”
Ці історії відбулися в Києві: любов, розчарування, парубоча вечірка та багато зірок. Це дуже цікаво. Сцену з Лесиком і VERKA SERDUCHKA зняли під час виступу на фестивалі. Георгій Хостікоєв (батько Аліси) також виконав пісню наживо на Atlas Weekend, а Павло Варениця (EPOLETS) адаптував для фільму свою композицію Rock is Dead. Аліна Чебан (Аліса) знищила чотири гітари.
“Зірки за обміном”
Найкращий спосіб зрозуміти іншу людину — це помінятися з нею тілами. Саме це і зробили зірки-суперники Поля Молякова та Хома Михайловський. Це дійсно цікаво. Ольга Полякова зізналася, що ця роль має дещо автобіографічний характер.
Однак, на відміну від своєї героїні, вона зрозуміла важливість родини набагато раніше. Під час зйомок вона надавала DZIDZIO поради щодо того, як краще передати її характер на екрані.
“Скажене весілля”
Класична комедія про батьків та дітей, які зовсім не розуміють одне одного. В центрі сюжету – Василь Середюк, який відправив єдину донечку Катю на заробітки у Францію. Але пан Василь навіть не уявляє, що чекає на нього в майбутньому. У Франції Катя закохується у Франсуа та погоджується стати дружиною іноземця.
Чоловік приймає рішення розлучити Катю та Франсуа. Але зробити це він хоче розумно, не втручаючись публічно у стосунки донечки. Василь впевнений: Франсуа має сам захотіти втекти додому.
“Велика прогулянка 2022”
У центрі відео представлений новий слоган «Це наша поляна!», який відображає основну ідею фільму та сучасні настрої українців. Оновлений ролик представляє всіх головних героїв комедії у виконанні відомих представників кіно та шоу-бізнесу, а також включає зіркові камео. Події трейлера розгортаються під запальний саундтрек «Є пропозиція», створений спеціально для фільму легендарною VERKA SERDUCHKA & Мама.
“Коза Ностра: Мама їде (2022)”
Ірма Вітовська в ролі винахідливої Влади Кози перевиховує італійську мафію — дивіться трейлер комедії про сім’ю та мафію та приходьте в кіно з 1 грудня 2022 року!
Українська жінка здатна на все заради своєї родини: вивчити мову в Інтернеті, швидко вирушити до Італії та влаштуватись хатньою робітницею до голови мафіозного клану. Саме це сталося з головною героїнею сімейної комедії Владою Козою, яку блискуче зіграла Ірма Вітовська. Влада занурюється у конфлікти сицилійських мафіозі та завдяки своїй винахідливості справляється з усіма проблемами: впорядковує не тільки випрані речі, а й забуті образи, знаходить підхід до кожної з дітей боса мафії та нагодує їх смачним українським борщем.
“Гуцулка Ксеня (2019)”
З Америки до Ворохти приїжджають американці, щоб знайти наречену для молодого Яро. В заповіті його батька зазначено, що Яро отримає у спадок мільйон доларів за умови, що одружиться з патріотичною українкою.
Безславні кріпаки (2020)
Події відбуваються у 1844 році. Молодий Тарас Шевченко (Роман Луцький) переживає нелегкі часи у кріпацтві. В Україну випадково потрапляє японський самурай, який тікає від жорстокого імператора. Зустрівшись з Тарасом, він вирішує навчити його бойовим мистецтвам. Відтепер хлопець більше не має наміру тікати з кріпацтва. Він готовий зустріти ворога лицем до лиця і боротися до останнього. Звичайно, це означає проливання ворожої крові, а не своєї.
Комедійний бойовик «Безславні кріпаки» був створений режисером Романом Перфильєвим. Ідея фільму виникла під час Революції Гідності, коли українські художники почали зображати класиків літератури у сучасних образах, таких як байкери чи хіпстери. Так чому б не уявити Кобзаря як самурая? Спочатку фільм мав назву «Тарас Шевченко: Перший самурай», але її згодом змінили. Сценарій переміг на конкурсі патріотичного кіно і отримав державне фінансування у розмірі 19,6 млн. грн. при загальному бюджеті у 24,5 млн. грн. Під час зйомок особливу увагу приділяли костюмам та бойовим сценам.