NewsOboz: Останні новини Обозреватель сьогодні Obozrevatel
  • Політика

    Політика

    Трамп поговорить із Зеленським після переговорів із Путіним щодо завершення війни в Україні
    Політика
    Трамп поговорить із Зеленським після переговорів із Путіним щодо завершення війни в Україні
    У Джо Байдена діагностували рак простати з метастазами – ЗМІ
    Політика
    У Джо Байдена діагностували рак простати з метастазами – ЗМІ
    Новий президент Польщі: що зміниться для українських біженців
    Політика
    Новий президент Польщі: що зміниться для українських біженців
    Скільки крилатих і гіперзвукових ракет залишилось у Росії: США розкрили секрети Кремля
    Політика
    Скільки крилатих і гіперзвукових ракет залишилось у Росії: США розкрили секрети Кремля
  • Економіка

    Економіка

    Інфляція б’є рекорди: ціни на продукти в Україні злетіли, яйця подорожчали на 75%
    Економіка
    Інфляція б’є рекорди: ціни на продукти в Україні злетіли, яйця подорожчали на 75%
    Заморозки в Україні знищили частину врожаю: як це вплине на ціни на фрукти та овочі
    Економіка
    Заморозки в Україні знищили частину врожаю: як це вплине на ціни на фрукти та овочі
    Що чекає на курс долара в травні: прогноз експерта
    Економіка
    Що чекає на курс долара в травні: прогноз експерта
    Нафтогаз суттєво наростив прибуток у 2024 році — майже 38 млрд грн
    Економіка
    Нафтогаз суттєво наростив прибуток у 2024 році — майже 38 млрд грн
  • Суспільство
  • Шоу-Бізнес
  • Спорт
  • Рецепти
  • Здоров’я
  • Ще
    • Інше
    • Україна
    • Технології
    • Усі матеріали
    • Зв’язатися з нами
Aa
NewsOboz: Останні новини Обозреватель сьогодні ObozrevatelNewsOboz: Останні новини Обозреватель сьогодні Obozrevatel
  • Політика
  • Економіка
  • Суспільство
  • Шоу-Бізнес
  • Спорт
  • Рецепти
  • Здоров’я
  • Ще
Пошук
  • Політика
  • Економіка
  • Суспільство
  • Шоу-Бізнес
  • Спорт
  • Рецепти
  • Здоров’я
  • Ще
    • Інше
    • Україна
    • Технології
    • Усі матеріали
    • Зв’язатися з нами
Made by ThemeRuby using the Foxiz theme Powered by WordPress
NewsOboz: Останні новини Обозреватель сьогодні Obozrevatel > Спорт > Трансферне вікно 2024: огляд зимових переходів у футбольних топ-лігах та УПЛ

Трансферне вікно 2024: огляд зимових переходів у футбольних топ-лігах та УПЛ

Newsoboz.org ділиться офіційними угодами та основними чутками зимового трансферного вікна в топових чемпіонатах Європи, світу і українській Прем'єр-лізі (УПЛ).
Марія Коваленко Марія Коваленко 11 Січня 2024
Поширити
Трансферне вікно 2024: огляд зимових переходів у футбольних топ-лігах та УПЛ
Трансферне вікно 2024: огляд зимових переходів у футбольних топ-лігах та УПЛ
Поширити

У січні 2024 року багато ліг світового футболу готуються до відкриття зимового трансферного вікна. Командам відкривається можливість підписати нових гравців та підсилити свої склади для успішного завершення другої частини сезону.

Newsoboz.org ділиться офіційними угодами та основними чутками зимового трансферного вікна в топових чемпіонатах Європи, світу і українській Прем’єр-лізі (УПЛ).

“Шахтар” з Донецька остаточно узгодив трансфер атакуючого півзахисника Кевіна з “Палмейраса”. За інформацією авторитетного журналіста та інсайдера Фабріціо Романо, обидві сторони вже дійшли згоди щодо умов переходу 21-річного бразильця.

Повідомляється, що “Шахтар” виплатить “Палмейрасу” 15 мільйонів євро за Кевіна. На найближчу суботу, 13 січня, бразильський футболіст пройде медичне обстеження в клубі з Донецька, після чого його трансфер буде завершено.

🟠⚫️🇧🇷 Excl: Shakhtar Donetsk agree deal to sign Kevin from Palmeiras. Fee for Brazilian talent will be €15m. Here we go.

Understand 2003 born winger will travel in order to undergo medical tests on Saturday.

Deal completed by Paulo Pitombeira, Talents Sports agency. pic.twitter.com/rle9fbfdJq

— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) January 10, 2024

*****

Футбольний клуб “Кривбас” анонсував успішний підпис контракту із середньопольовим гравцем “Миная” – Єгором Твердохлібом.

Угода між криворізьким клубом та 23-річним українським футболістом розрахована на чотири роки, і сума трансферу залишається конфіденційною.

Твердохліб став першим новачком “Кривбасу” у цьому зимовому трансферному вікні. У складі криворіжської команди він виступатиме під номером 47.

Протягом першої частини поточного сезону Єгор Твердохліб відзначився своїм вмінням на полі, граючи за “Минай”, де він забив два голи у 15 матчах Української Прем’єр-ліги.

*****

Нападник “РБ Лейпцига” Тімо Вернер перейшов до “Тоттенгема” на умовах оренди з правом викупу. Лондонський клуб офіційно підтвердив орендний трансфер 27-річного футболіста до завершення поточного сезону, і також має можливість викупити його повністю. Сума можливого придбання гравця залишається конфіденційною.

Раніше Тімо Вернер вже виступав в Англії за “Челсі”, где провів 89 матчів, відзначившись 23 голами і 21 асистом. Зараз він готовий взяти участь у новому виклику в складі “Тоттенгема”.

У поточному сезоні Вернер взяв участь у 14 поєдинках за “РБ Лейпциг” у різних турнірах, забивши 3 голи і віддавши одну результативну передачу.

Willkommen, Timo! 🤍

We're delighted to announce the loan signing of Timo Werner, subject to international clearance ✍️

— Tottenham Hotspur (@SpursOfficial) January 9, 2024

*****

Центральний захисник “Дженоа” Раду Дрегушин найближчим часом може перебратися до лондонського клубу “Тоттенгем”.

За інформацією від журналіста Sky Sports Флоріана Плеттенберга, “грифони” згодні продати 21-річного румунського гравця “Тоттенгему”.

“Шпори” відшкодують “Дженоа” за трансфер Дрегушина сумою в 25 мільйонів євро, додатково передбачаючи бонуси. З футболістом планується укласти контракт до 2029 року.

🚨 Excl. News #Dragusin: Tottenham and Genua have reached a full agreement about a transfer in winter this morning! #THFC

➡️ Transfer fee: €25m + add-ons
➡️ Contract until 2029

If Bayern wants to have a chance, they must react today. There's still no official offer from… pic.twitter.com/4k17uC82NN

— Florian Plettenberg (@Plettigoal) January 9, 2024

Футбольний нападник ПСЖ, Кіліан Мбаппе, прийняв рішення про перехід до мадридського “Реала” у наступному літньому трансферному вікні.

За інформацією від Foot Mercato, кілька днів тому 25-річний футболіст узгодив умови трансферу з керівництвом мадридського клубу. Поки що ні сам гравець, ні обидві сторони не зробили офіційних заяв.

Слід відзначити, що поточний контракт француза з ПСЖ діє до літа 2024 року. З січня Мбаппе отримав право вести переговори з іншими клубами. Представники мадридців прагнуть швидко узгодити всі деталі переходу футболіста.

У поточному сезоні Кіліан взяв участь у 24 матчах за ПСЖ в різних турнірах, забивши 25 голів та виконавши три асисти.

Трансферне вікно 2024: огляд зимових переходів у футбольних топ-лігах та УПЛ

*****

Донецький “Шахтар” близький до підписання вінгера бразильського “Палмейраса” Кевіна.

За інформацією авторитетного інсайдера Фабріціо Романо, трансфер 21-річного бразильця перебуває на заключній стадії. Угода може бути закрита найближчим часом.

Раніше бразильські ЗМІ повідомляли, що “гірники” запропонували “Палмейрасу” 10 млн євро плюс 4 млн євро бонусами за Кевіна, однак “зелено-білі” хочуть заробити на продажі свого таланта щонайменше 15 мільйонів євро.

За головну команду “Палмейраса” Кевіна зіграв 11 поєдинків, в яких відзначився одним голом. Також він провів 42 матчі у молодіжній команді, заби 15 м’ячів і зробив 6 асистів.

🟠🇧🇷 Understand Shakhtar Donetsk are closing in on deal to sign Palmeiras talented 20 year old winger Kevin.

Agreement at the final stages between all parties involved. pic.twitter.com/6NLbcNrVaF

— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) January 4, 2024

Український півзахисник Євген Коноплянка залишив румунський клуб ЧФР Клуж.

Контракт із 34-річним вінгером розірвали достроково за обопільною згодою сторін.

Коноплянка перейшов до румунського клубу влітку 2023-го, підписавши контракт до 30 червня 2025 року. Цього сезону він лише 4 рази виходив на поле, провівши сумарно 54 хвилини. Востаннє Євген грав в офіційному матчі ще 6 листопада.

Після розірвання контракту з румунським клубом Коноплянка отримав статус вільного агента. Де Євген продовжить кар’єру, наразі невідомо.

Нагадаємо, раніше Коноплянка виступав за “Дніпро”, “Севілью”, “Шальке”, “Шахтар” і “Краковію”. У складі збірної України він зіграв 87 матчів і забив 21 гол.

Півзахисник “Манчестер Юнайтед” Донні ван де Бек перейшов на правах оренди до німецького клубу “Айнтрахт”.

Угода про оренду буде діяти до завершення поточного сезону. Крім того, у “Айнтрахта” є опція викупу 26-річного гравця з Нідерландів за суму 11 мільйонів євро, плюс 3 мільйони євро у вигляді бонусів.

Ван де Бек виступав за “Манчестер Юнайтед” з 2020 року, але в поточному сезоні він зіграв лише один матч в АПЛ.

*****

Клуб МЛС “Лос-Анджелес” оголосив про підписання французького голкіпера “Тоттенгема” Уго Льоріса.

37-річний воротар підписав з американською командою контракт на сезон-2024. Також угода передбачає опцію подовження на сезони 2025 та 2026 років.

Льоріс виступав за “Тоттенгем” від 2012 року. Він зіграв за “шпор” 447 матчів, у 151 з яких зберіг свої ворота “сухими”.

В січні 2023 року Уго завершив кар’єру в збірній Франції, за яку в період від 2008-го до 2022-го зіграв 145 поєдинків.

Hugo Lloris Is Black & Gold.

📝 #LAFC signs goalkeeper Hugo Lloris on a permanent transfer from @SpursOfficial to a guaranteed contract through 2024 with options for 2025 and 2026.

— LAFC (@LAFC) December 30, 2023

*****

Нинішній володар титулу в Італії, “Наполі”, виражає зацікавленість у підписанні угоди з захисником донецького “Шахтаря” і учасником збірної України – Миколою Матвієнком.

Згідно із інформацією від Calcionow, “партенопейці” планують посилити свою оборонну лінію під час зимового трансферного вікна. Представники італійського клубу Серії А виявили зацікавленість у 27-річному українці. Ймовірний трансфер оцінюється приблизно в 30 мільйонів євро.

Повідомляється, що “Наполі” може дозволити собі витратити таку суму, оскільки вони заробили близько 25 млн євро від продажу півзахисника Еліфа Елмаса до “РБ Лейпцига”.

Контракт Матвієнка з “Шахтарем” діє до кінця грудня 2027 року. Протягом цього сезону Микола взяв участь у 16 матчах за “гірників” у різних турнірах і забив 4 голи.

Фото:Трансферне вікно 2024 -огляд зимових переходів у футбольних топ-лігах та УПЛ

*****

“РБ Лейпциг” успішно завершив переговори щодо придбання півзахисника Еліфа Ельмаса з “Наполі”.

Молодий македонський футболіст, який народився 24 роки тому, підписав довгостроковий контракт з німецьким клубом, розрахований на 4,5 роки, до 2028 року. Сума трансферу оцінюється приблизно в 25 мільйонів євро.

Ельмас вже має досвід виступів за “Наполі” з літа 2019 року, де він провів 189 поєдинків, забив 19 голів і виконав 11 асистів.

Очікується, що македонський гравець приєднається до “биків” в січні 2024 року, додавши свій талант і досвід до складу німецької команди.

🚨 Eljif Elmas will join RB Leipzig from January 2024! ✍️

Welcome to the club, Eljif! 🔴⚪️

— RB Leipzig English (@RBLeipzig_EN) December 27, 2023

*****

Футбольний клуб “Інтер” Маямі анонсував укладення контракту з уругвайським нападником Луїсом Суаресом.

Угода між 36-річним Суаресом та американським клубом розрахована на наступний сезон МЛС-2024.

У “Інтері” Маямі уругваєць повертається до спільної гри з колишніми товаришами з каталонської “Барселони” – Ліонелем Мессі, Серхіо Бускетсом та Жорді Альбо, які приєдналися до клубу у літньому трансферному вікні 2023 року.

Крім того, серед складу команди, що належить екс-футболісту збірної Англії Девіду Бекхему, виступає український захисник Сергій Кривцов.

Луїс Суарес раніше захищав кольори бразильського клубу “Греміо”, де він грав з січня 2023 року. За цей період уругвайський форвард здійснив 33 виїзди на поле, забивши 17 голів та віддавши 11 гольових передач.

Його вражаючий результативний виступ допоміг його команді посісти друге місце в сезоні, а сам Суарес отримав титул найкращого бомбардира і був визнаний кращим гравцем в чемпіонаті Бразилії.

El comienzo de un nuevo sueño ⭐ pic.twitter.com/MG5DvX0Hbm

— Inter Miami CF (@InterMiamiCF) December 22, 2023
ТЕГИ: Спортивні новини, Трансфер, Трансферне вікно
Марія Коваленко 11 Січня 2024
Коментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Читайте також

Новий президент Польщі: що зміниться для українських біженців
Політика
Новий президент Польщі: що зміниться для українських біженців
19 Травня 2025 27 Views
На Житомирщині запрацював найбільший в Україні завод із переробки конопель
Технології
На Житомирщині запрацював найбільший в Україні завод із переробки конопель
19 Травня 2025 21 Views
Небезпека потурання: як надмірна батьківська поблажливість шкодить розвитку дитини
Суспільство
Небезпека потурання: як надмірна батьківська поблажливість шкодить розвитку дитини
19 Травня 2025 20 Views
Усі САУ CAESAR, виготовлені у 2025 році, будуть передані Україні — Макрон підтвердив збільшення виробництва для Сил оборони
Політика
Усі САУ CAESAR, виготовлені у 2025 році, будуть передані Україні — Макрон підтвердив збільшення виробництва для Сил оборони
14 Травня 2025 254 Views
Чи приїде Путін на переговори у Стамбулі: прогноз ISW щодо припинення вогню в Україні
Політика
Чи приїде Путін на переговори у Стамбулі: прогноз ISW щодо припинення вогню в Україні
13 Травня 2025 206 Views
Поляки знову блокують пункт пропуску "Ягодин-Дорогуськ": ситуація на кордоні та прогнози протестів
Політика
Поляки знову блокують пункт пропуску “Ягодин-Дорогуськ”: ситуація на кордоні та прогнози протестів
13 Травня 2025 191 Views
NewsOboz: Останні новини Обозреватель сьогодні Obozrevatel

Посилання

  • Політика конфіденційності
  • Відмова від відповідальності
  • Про сайт
  • Редакція
  • Розміщення реклами
  • Зв’язатися з нами

Соцмережі

  • Facebook

Newsoboz.org є надійним та зручним джерелом новин та інформації для користувачів, які хочуть бути в курсі всього, що відбувається в Україні та за її межами.

Removed from reading list

Undo
Go to mobile version
Welcome Back!

Sign in to your account

Lost your password?