Для забезпечення медичної допомоги, психологічної підтримки та інших потреб. У дітей, які постраждали від війни в Україні, надають фінансову допомогу на всій території країни. Ця багатоцільова грошова підтримка виплачується їм одноразово після подання заявки та заповнення анкети. Кошти надаються сім’ям дітей з різними ушкодженнями здоров’я, а ця ініціатива розгорнута на всій території України.
Інформація про це доступна на веб-сайті організації “СОС Дитячі Містечка в Україні”.
Понад півтора років активної війни, багато дітей стали жертвами фізичних травм, і тому вони потребують не лише медичного лікування, але й психологічної підтримки, реабілітації та інших видів допомоги. Тому була запроваджена програма комплексної підтримки для надання їм необхідних послуг. Ця програма доступна для сімей, які мешкають як в Україні, так і за її межами.
Організація виділяє одноразову суму у розмірі 10 000 гривень на кожну травмовану дитину. Ці кошти можна використовувати для оплати необхідних медичних послуг, таких як діагностика, протезування, хірургічні операції, лікування ліками і багато іншого. Крім того, програма надає наступну підтримку:
- Допомогу у процесі отримання інвалідності, соціальних виплат та інших спеціальних статусів.
- Консультації з юридичних та соціальних питань.
- Психологічну підтримку для дітей, батьків та інших членів сімей, що потребують допомоги.
Метою цього проєкту є забезпечення, організація, підтримка та супровід надання різних видів послуг у сферах медицини, соціальної підтримки, освіти, реабілітації та інших сферах, що відповідають потребам дітей і сімей. Також метою є підвищення батьківського потенціалу та запобігання інституціалізації дітей-сиріт, які отримали пошкодження здоров’я внаслідок воєнних подій.
Для успішного отримання виплати необхідно представити підтвердження факту травмування у вигляді медичного звіту та довідки від Національної поліції або витягу з Єдиного реєстру досудових розслідувань (якщо такий є).
Також вам може бути цікаво: Безкоштовні ноутбуки та планшети для українських школярів і вчителів: що важливо знати