В Киев приехал беглый соратник Януковича: пока прячется, но в лучшем отеле

За украинцами следят через умные телевизоры: кто и зачем собирает информацию

Дорога смерти: сегодня День памяти жертв Бабьего Яра

Боевики на Донбассе устраивают облавы на "отказников"

Украина не смогла договориться с МВФ о новой программе: окончательное соглашение не подписано

Какой будет погода в октябре: синоптик шокировал прогнозом

Квартира в новобудові: як оцінити якість будівництва

28.10.2019 18:14 | Пресс-релиз | Просмотров: 89

Якість будівництва - запорука економії на ремонті

Щоб в майбутньому не переплачувати за ремонт, не виправляти недоліки будівельників, при покупці квартири в новобудові експерти рекомендують враховувати те, як побудований будинок.

Коли вирішили купити квартиру в новобудові, варто обов'язково врахувати якість будівництва, скільки доведеться платити за комунальні послуги, яке розташування квартири в будинку найбільш гарне і багато іншого. 

Переважна більшість квартир в новобудовах здаються в стані« від будівельників », що, з одного боку, додає витрат на ремонт, а з іншого боку дозволяє розглянути« скелет »будинку. В першу чергу слід оцінити будинок з боку - тріщину в моноліті або сліди локального ремонту досить легко помітити, і це вже привід задати перші незручні питання відділу продажів/

Також варто звернути увагу на якість будівельних і оздоблювальних робіт в місцях загального користування - їх стан не тільки впливає на ваш комфорт, але і може помітно вплинути на ліквідність квартири.

Всередині квартири, якщо ви розглядаєте квартиру без обробки, варто приділити увагу якості вікон і їх установки (навіть в престижних комплексах мешканцям іноді доводилося міняти їх повністю). Друге «вузьке» місце - матеріал і стан труб стояка: якщо щось не так, в кращому випадку вам доведеться колегіально з іншими мешканцями міняти стояки, в гіршому - може постраждати тільки що зроблений ремонт.

Обов'язково перевірте якість витяжки у ванній і на кухні - досить буде піднести до вентиляційного отвору запальничку і перевірити, чи є тяга. Приділіть увагу радіаторів опалення і всіх з'єднаннях - в разі низької якості або поломок забудовник зобов'язаний їх замінити.

Якщо квартира «під чистову обробку», варто простукати і перевірити на міцність штукатурку і стяжку - усунення помилок будівельників коштує дорого, краще, якщо це буде зроблено не за ваш рахунок.

Найкраще, що ви можете зробити для власного спокою - взяти на перегляд перевіреного будівельника, а краще того, хто і робитиме вам ремонт. Він вже точно задасть всі незручні, але потрібні питання.

При цьому, за словами експертів, в різних класах нерухомості - різна якість роботи будівельників. Тому більш ретельно потрібно перевіряти, як побудований будинок економ-класу.

Чим вище клас споруджуваного об'єкта, тим якісніше будівельні та оздоблювальні матеріали. Сьогодні всі багатоповерхові будинки будуються за монолітно-каркасною технологією і буде краще, якщо в закладці стін буде використовуватися червону керамічну цеглу, а в якості утеплення - вогнестійкі мінераловатні плити, а не запалюється пінопласт, фасади найчастіше вентильовані навісні. Заявленому класу повинні відповідати і висота стель в квартирі, і внутрішня інфраструктура комплексу.

Купуючи квартиру в новому будинку, особливо на стадії будівництва, варто ретельно вивчити дозвільну документацію, перевірити, чи активовано на будівельному майданчику, чи немає судових розглядів по вибраному об'єкту, вивчити репутацію забудовника.загрузка...

...
...

РаспродажаПопулярноеЧудо-сироп: укрепит память, поможет зрению, слуху и избавиться от жира на животе

Болит слева в животе: о каких заболеваниях сигнализирует организм

Кто регулярно пьёт чай - у того мозг здоровее. Вот почему

Парацетамол признали опасным: ученые назвали тревожные симптомы

Лук спасает от рака: медики назвали "профилактическое" количество в питании

Часто страдаете от боли в плече? Вот что надо делатьКто такой Сергей Тарута? Последние новости о политике и бизнесмене, владельце партии "Основа".