"Слава Богу, отстаньте от нас!" В СМИ неожиданно отреагировали на наезд Богдана

Раскрыта правда о расстоянии для танков РФ до Киева, генерал забил тревогу

Есть предложение поднять пенсионный возраст до 75 лет

Жизнь детей навсегда изменится в Украине: детали судьбоносного решения

Россия стала лжецом номер один в мире

Как определить сколько лет не входит в стаж работы

Захарченко заявляє, що втрачає надію на мирне розв’язання кризи

25.01.2014 16:47 | Политика | Просмотров: 1689

Події останніх днів у столиці України показали, що спроби міліції мирно розв'язати конфлікт, не вдаючись до силового протистояння, залишаються марними. Про це йдеться у зверненні міністра внутрішніх справ України Віталія Захарчена.

За його словами, у бік міліції, яка не вдається до застосування сили, оскільки тривають перемовини влади та опозиції, знову полетіли бруківка та «коктейлі Молотова», підпалений житловий будинок.

«Радикальний депутат Олег Ляшко закликав затримувати та нападати на правоохоронців. Як наслідок, вночі одного міліціонера вбито пострілом в голову, троє правоохоронців захоплені на Майдані Незалежності. Один з них, тяжко поранений, в госпіталі, ще двох продовжують утримувати в будівлі Київської міської державної адміністрації (КМДА)», - зазначається у заяві.

Захарченко впевнений, лідери протесту та опозиційні депутати не можуть вплинути на радикальні угруповання, які контролюють захоплені будівлі та влаштовують силові акції.

Крім того, як зазначив чиновник, згідно отриманої міліцією інформації, у Будинку профспілок та столичної адміністрації накопичується вогнепальна зброя.

«На ці події, які вже носять характер найвищого ступеню екстремістських дій, світова спільнота не повинна затуляти очі», - підсумував Захарченко.

Як повідомляв «Ракурс», раніше джерело в правоохоронних органах повідомило, що силовики будуть штурмувати будівлю КМДА, якщо протестувальники найближчим часом не звільнять захоплених міліціонерів.загрузка...

...
...

РаспродажаПопулярноеЕсли Вы не сушите волосы перед сном, то это может стать причиной этих 7 заболеваний

6 неочевидных признаков того, что вы «заработали» гастрит

5 домашних средств от разных проблем со здоровьем, о которых не знает 90% людей

Что происходит с телом женщин после 40 лет: все физиологическая правда

Назван главный первый симптом болезни Альцгеймера. Не пропустите!

Даже курильщики могут спастись от рака: ученые сделали сенсационное заявлениеКто такой Сергей Тарута? Последние новости о политике и бизнесмене, владельце партии "Основа".