В Киев приехал беглый соратник Януковича: пока прячется, но в лучшем отеле

За украинцами следят через умные телевизоры: кто и зачем собирает информацию

Дорога смерти: сегодня День памяти жертв Бабьего Яра

Боевики на Донбассе устраивают облавы на "отказников"

Украина не смогла договориться с МВФ о новой программе: окончательное соглашение не подписано

Какой будет погода в октябре: синоптик шокировал прогнозом

Захарченко заявляє, що втрачає надію на мирне розв’язання кризи

25.01.2014 16:47 | Политика | Просмотров: 1696

Події останніх днів у столиці України показали, що спроби міліції мирно розв'язати конфлікт, не вдаючись до силового протистояння, залишаються марними. Про це йдеться у зверненні міністра внутрішніх справ України Віталія Захарчена.

За його словами, у бік міліції, яка не вдається до застосування сили, оскільки тривають перемовини влади та опозиції, знову полетіли бруківка та «коктейлі Молотова», підпалений житловий будинок.

«Радикальний депутат Олег Ляшко закликав затримувати та нападати на правоохоронців. Як наслідок, вночі одного міліціонера вбито пострілом в голову, троє правоохоронців захоплені на Майдані Незалежності. Один з них, тяжко поранений, в госпіталі, ще двох продовжують утримувати в будівлі Київської міської державної адміністрації (КМДА)», - зазначається у заяві.

Захарченко впевнений, лідери протесту та опозиційні депутати не можуть вплинути на радикальні угруповання, які контролюють захоплені будівлі та влаштовують силові акції.

Крім того, як зазначив чиновник, згідно отриманої міліцією інформації, у Будинку профспілок та столичної адміністрації накопичується вогнепальна зброя.

«На ці події, які вже носять характер найвищого ступеню екстремістських дій, світова спільнота не повинна затуляти очі», - підсумував Захарченко.

Як повідомляв «Ракурс», раніше джерело в правоохоронних органах повідомило, що силовики будуть штурмувати будівлю КМДА, якщо протестувальники найближчим часом не звільнять захоплених міліціонерів.загрузка...

...
...

РаспродажаПопулярноеЧудо-сироп: укрепит память, поможет зрению, слуху и избавиться от жира на животе

Болит слева в животе: о каких заболеваниях сигнализирует организм

Кто регулярно пьёт чай - у того мозг здоровее. Вот почему

Парацетамол признали опасным: ученые назвали тревожные симптомы

Лук спасает от рака: медики назвали "профилактическое" количество в питании

Часто страдаете от боли в плече? Вот что надо делатьКто такой Сергей Тарута? Последние новости о политике и бизнесмене, владельце партии "Основа".