В Киев приехал беглый соратник Януковича: пока прячется, но в лучшем отеле

За украинцами следят через умные телевизоры: кто и зачем собирает информацию

Дорога смерти: сегодня День памяти жертв Бабьего Яра

Боевики на Донбассе устраивают облавы на "отказников"

Украина не смогла договориться с МВФ о новой программе: окончательное соглашение не подписано

Какой будет погода в октябре: синоптик шокировал прогнозом

Перший крок до краху політика – неповага до журналістів, – Олександр Сочка

11.02.2020 10:14 | Политика | Просмотров: 73

"Перший крок до краху політика – це неповага до журналістів", – сказав Олександр Сочка під час лекції в Школі прес-секретаря політика

Про це повідомляє NewsOboz.org з посиланням на Інститут свободи слова

"Виходячи на політичну арену, людина має бути готовою до того, що її життя більше не буде приватним. Під суспільний нагляд потрапляє не лише сам політик, але й його родина та найближче оточення.

Важливо також розуміти, що в полі зору не лише ваше теперішнє і майбутнє, але й минуле. Можна видалити неприйнятні фото із соцмереж, одягнути діловий костюм, вивчити українську мову, але все це буде марним, якщо політики не почнуть поважати людей, які так само виконують свою роботу і працюють поруч. Йдеться про журналістів.

Скандали між політиками та журналістами є чи не найбільш обговорюваними темами в соцмережах.

Політикам стало вигідно мати власне медіа, яке однобоко транслюватиме обрані керівництвом меседжі. Але щойно політик виходить за межі власної студії, питання від журналістів стають вже не такими "теплими". В хід ідуть ігнорування чи погрози, а подекуди штовханина та кулаки.

Сьогоднішні інформаційні потоки не закінчуються на ЗМІ. Альтернативні джерела інформації – як от Facebook, Telegram чи Youtube – тільки розростаються та створюють димову завісу, в якій важко орієнтуватися. Чим більший потік інформації, тим важче його контролювати, що ми з вами зараз і спостерігаємо.

Тому для журналістів зараз вкрай важливо відповідати своїй професії та пам'ятати про правдивість та об'єктивність, точність викладених фактів та чесність.

Політикам в свою чергу варто виконувати свої прямі обов'язки перед народом та дотримуватися обіцянок. Тоді й журналістам не доведеться слідкувати, якими літаками літають високопосадовці на відпочинок.

Нехай кожен дасть відповідь на питання "Що я можу зробити, щоб моя країна і світ в цілому стали гуманнішими та кращими?". І не просто відповісти, а виконувати хоч і маленькі, але кроки для покращення життя собі і людям, які нас оточують", – цитує Олександра Сочку ГО "Інститут Свободи Слова", яка є співорганізатором Школи прес-секретаря політика.

ГО "Інститут Свободи Слова"загрузка...

...
...

РаспродажаПопулярноеЧудо-сироп: укрепит память, поможет зрению, слуху и избавиться от жира на животе

Болит слева в животе: о каких заболеваниях сигнализирует организм

Кто регулярно пьёт чай - у того мозг здоровее. Вот почему

Парацетамол признали опасным: ученые назвали тревожные симптомы

Лук спасает от рака: медики назвали "профилактическое" количество в питании

Часто страдаете от боли в плече? Вот что надо делатьКто такой Сергей Тарута? Последние новости о политике и бизнесмене, владельце партии "Основа".