Украина добыла первую победу на Евро-2020

Зеленский не ответил на вопрос, считает ли Путина убийцей

Карантин в Украине продлили до сентября

Началась встреча Байдена и Путина

В Украине продлили карантин до 31 августа

Верховная Рада одобрила налоговую амнистию

Гліб Загорій знову промахнувся: хроніки чистого четверга

29.04.2021 20:14 | Общество | Просмотров: 335

У березні 2021 року медіа ресурси наповнила сенсаційна новина про те, що ПРАТ фармацевтична фірма «Дарниця», кінцевим бенефіцарним власником якого є найкращий друг колишнього, прости господи, Генерального прокурора, Юрія Луценка, ініціювало судові тяжби в Британії та Україні з власниками ПАТ «НВЦ БхФЗ» - сім’єю Безпалько. 

Підряд на юридичний тролінг сім’ї Безпалько отримали кілька провідних юридичних компаній в Європі та Британії. Старт видався вдалий, оскільки королівська Феміда наклала всесвітню заборону на компанію Метабей, яку пов’язують з сім’єю Безпалько, інформує NewsOboz.org з посиланням на "Антикор".

 

В Україні правничий фронт в інтересах благодійника Гліба Загорія довірено вітчизняній юридичній еліті в особі АО «Аекво». 

Фундатором цього адвокатського об’єднання є колишній голова АП часів Порошенка - Олексій Філатов! Про честь обслуговувати інтереси Гліба Загорія у міжконтинентальному спорі АО «Аекво» розтрубило на власному сайті та в низці інших Інтернет видань. 

Світила права з АО «Аекво» анонсували спустошення кишень посадових осіб ПАТ «НВЦ БхФЗ»  в стислі строки за допомогою Господарського суду міста Києва.

Сьогодні мало здійснитися це віщування, але войовничі наміри правових опричників Гліба Загорія лише глибоко і протяжно струснули повітря в Господарському суді міста Києва, який залишив без розгляду подане ними клопотання у зв’язку з відсутністю підпису на ньому. Водночас, судом також було відмовлено в задоволенні клопотань про витребування  доказів з фінансових європейських установ, поданих адвокатами АО «Аекво». 

Таким чином, інвестиції Гліба Загорія в світову правничу спільноту наразі зазнали фіаско. Novosti_o  інформуватимуть про перебіг  цієї вкрай неординарної справи.загрузка...

...
...

РаспродажаПопулярноеДетский отдых и родительское спокойствие: о чем важно помнить, выбирая летний лагерь для ребенка

Как кошки и собаки помогают бороться с депрессией и тревогой?

The Daily Mail: Как космические полеты влияют на иммунную систему астронавтов?

Группа KAZKA выпустила новую песню "Красивая сердцем" - она стала саундтреком к сериалу. АУДИО

Елизавета II стала королевой 68 лет назад. ФОТО

"Непотопляемая": история медсестры, которая пережила три кораблекрушения, включая "Титаник"Кто такой Сергей Тарута? Последние новости о политике и бизнесмене, владельце партии "Основа".