Как повышали пенсию в Украине: обнародованы суммы доплат

Горе-родители бросили ребенка в детдом ради ремонта

ВНО-2018: названы даты пробных экзаменов

Производители подделывают продукты: как распознать обман

Захарченко уходит? В "ДНР" началась ожесточенная борьба за "власть"

Бабье лето уходит: появился прогноз погоды в Украине на выходные

Битва за федерацію

09.02.2016 10:04 | Спорт | Просмотров: 8157

В Україні все не просто... А не просто тому, що фактично в усьому замішана політика, як бажання людей завойовувати та утримувати владу. Причому про наслідки таких бажань «завойовники» воліють не замислюватися. Ось так і живемо. Дійшла політика й до футбольної Київщини.

Останні декілька місяців тут розгортаються зовсім не футбольні баталії за посаду голови федерації, пише Політрада. При чому, ця боротьба точиться в найкращих традиціях політичного шоу: підкуп, шантаж, адміністративний тиск. А ситуація полягає ось в чому. Ініціативна група з 34 колективних членів Київської обласної федерації футболу, а це, підкреслимо, дві третини офіційного складу федерації, виступила з вимогою про проведення 12 лютого позачергової звітно-виборної конференції обласної федерації. Згідно Статуту громадської організації футбольні активісти мають на такий крок повне право. А підстав для цього більше ніж потрібно.

Судіть самі: остання звітно-виборна конференція проводилася ще 2009 року! Та й згідно офіційних документів Міністерства юстиції України обласну федерацію й дотепер очолює "регионал" Анатолій Присяжнюк, колишній голова Київської обласної держадміністрації (2010-2014 рр.). Але ж фактично наразі пан Присяжнюк ніякого управління федерацією не здійснює. Натомість вся влада номінально зосереджена в руках у першого заступника Київської обласної федерації футболу "регионала" Олександра Тютюна.

На жодні звернення прогресивної частини федерації, яка бажає йти демократичним шляхом розвитку, адекватної реакції ні з боку, смотрящего, вiд регионалiв ні з боку виконавчого комітету федерації не спостерігається. Більше того, та частина людей, які ризикнули виступити «проти» існуючих порядків, потрапила в категорію зрадників. До речі, про існуючі порядки, бо саме вони і стали наріжним каменем існуючого протистояння. Головна підозра - відмивання та вимивання коштів з федерації, фальсифікація документів (фальсифікація підписів керівників клубів), відверте зловживання службовим становищем Олександром Тютюном.

Крім цього, щодо його діяльності відкрито провадження у правохоронних органах та контрольно-дисциплінарному комітеті ФФУ за перевищення повноважень. пiдробку рiшень виконкому та фальсифікацію документів щодо призначення арбітрів на матчі футбольної першості. І це лише мала доля всіх порушень. Тож замість очікуваного розвитку громадської організації, яка підтримує розвиток аматорського та професійного футболу в столичному регіоні - повна консервація та відсутність будь-якого руху вперед. Федерація тупцюється на одному місці. Занепокоєння викликає і той факт, що за багато років керівництво федерації не звітувало про фінансові справи: хіба не має про що звітувати, адже внески колективні члени сплачують справно.

Тому і виникла потреба в переобранні очільника федерації. Здавалося б - цілком нормальне та логічне бажання. Але в нашій країні, як ми зазначали вище - логіка інша. Не інтереси громади чи людей грають роль, а особиста вигода та власні амбіції. На щастя, не всі погоджуються не бачити, не чути та мовчати. 70% колективних членів обласної федерації висловилися за проведення позачергової конференції. Датою проведення визначено - 12 лютого 2016 року.

Це зафіксовано відповідними протоколами колективних членів КОФФ. Та Олександр Тютюн не бажає демократичних змін, він всіляко протидіє та робить все можливе, щоб конференція не відбулася у встановлений строк. Членів федерації цілеспрямовано дезінформують, поширюючи неправдиву інформацію про те, що запланована на 12 лютого конференція - нелегітимна, а «справжня» конференція відбудеться 26 лютого. Та виникають сумніви, що незалежно від запланованої дати проведення. Смотрящий вiд партiї ригионалів, Олександр Тютюн буде робити все можливе, щоб вона не відбулася, щоб зірвати вибори нового голови федерації й залишити все так, як є на сьогоднішній день.

З відповідними зверненнями щодо безчинств, що чиняться у федерації, ініціативна група завернулась до президента ФФУ Андрія Павелка та в правохороннI органи.загрузка...

...
...

РаспродажаПопулярноеЕсли обувь воняет: как избавиться от неприятного аромата

Астропрогноз для всех на октябрь 2017 года

Расписание магнитных бурь на октябрь 2017 года

Простейший набор упражнений сотворит чудо с твоей пищеварительной системой (видео)

Как улучшить детское мышление с помощью простых вопросов

Неопалимая купина: от чего защищает икона