Денег у режима Лукашенко осталось на несколько месяцев, после этого президент Беларуси может бежать из страны, – главред "Хартия'97"

На фоне слухов о проблемах со здоровьем Владимира Путина в России стартовал большой трансфер

Бутусов: Азербайджан опубликовал потери в войне в Карабахе – и что из этого следует?

Тихановская: Режим разваливается. Я готова возглавить Беларусь в переходный период. ВИДЕО

Кравчук назвал Лукашенко злом

"Бюджетной ночи не будет". Гетманцев рассказал, когда может быть принят госбюджет на 2021 год

Збудник захворювання сальмонельоз: лікування

01.04.2018 06:32 | Пресс-релиз | Просмотров: 1993

Інфекційне захворювання травної системи, гострого характеру, збудник захворювання сальмонельоз є бактерія роду Salmonella, проявляється у вигляді вираженої інтоксикації і дегідратації.

Причини сальмонельозу

Збудник грамнегативні, факультативно анаеробні, паличкоподібні бактерії роду Salmonella. Основне джерело і резервуар інфекції хворі тварини (велика рогата худоба, птиця, деякі дикі тварини), шлях зараження - через продукти харчування (м'ясо, риба, яйця і яєчні продукти, молоко і молочні продукти). Другий шлях передачі - водний (інфікована вода у відкритих водоймах або водопровідна вода).

Симптоми сальмонельозу
Інкубаційний період від декількох годин до декількох діб. До основних клінічних проявів хвороби належать: загальна інтоксикація, різке підвищення температури тіла, біль у голові, ломота в суглобах і мишах, слабкість, біль у животі зі спазмами, нудота, блювота, діарея, калові маси має характерний водянисто-пінистий вигляд і смердючий запах , іноді відзначається їх зеленуватий відтінок.

Діагностика сальмонельозу
При діагностуванні даного захворювання, проводять виділення збудника з блювотних, калових мас, промивних вод шлунка, жовчі, а також при бактеріальному посіві крові хворого. Використовується також серологічна діагностика, виконуються тести ІФА, РНГА, РКА, РЛА, РІА.

Лікування сальмонельозу
Залежно від тяжкості перебігу, тактика лікування може видозмінюватися, госпіталізацію проводять дітям і літнім людям в обов'язковому порядку. В ході медикаментозного лікування, застосовують такі препарати Біфікол, Ентеросгель, Ентеродез, Азитрал.

Профілактика сальмонельозу
Дотримання санітарного режиму на птахофабриках, м'ясокомбінатах, молокозаводах, з метою недопущення зараження сировини і готових продуктів харчування. Для того щоб попередити епідемічний спалах, слід виявити і ізолювати джерело інфекції. У разі виникнення групових спалахів захворюваності на сальмонельоз, необхідно провести бактеріологічне обстеження всіх дітей, які мали контакт з хворими, а також обслуговуючому персоналу.

 загрузка...

...
...

РаспродажаПопулярное"Могу умереть на операционном столе": признания модели-трансгендера из "Супер Топ-модели по-украински"

Все было не так? Netflix призывают разъяснить, что сериал "Корона" о Диане и принце Чарльзе - это вымысел

Британский врач назвал продукты для защиты от коронавируса

Начало Рождественского поста: чем питаться и как соблюдать

"Любим тебя больше жизни". 53-летний "танцующий миллионер" из Италии впервые стал отцом. ФОТО, ВИДЕО

От индийцев к индейцам. Запутанная история кардамонаКто такой Сергей Тарута? Последние новости о политике и бизнесмене, владельце партии "Основа".