Смертельная болезнь истребит человечество, и это не рак

Синоптики уже точно знают, какой будет погода в ближайшие дни

Наигрались: безлюдный и одинокий Крымский мост довел соцсети до истерики (фото)

"Азовец", не подавший руку Порошенко, арестован (фото, видео)

Недалеко от Украины замечена огромная колонна военной техники РФ (видео)

Ученые рассказали, когда ледниковый период парализует все

Участь в Міжнародному Форумі «Інформаційні системи. Інновації, технології, безпека.» прийме керівництво Міжнародної Банківської Ради та представники міжнародних банківських асоціацій та організацій - членів МБР

06.10.2016 14:53 | Пресс-релиз | Просмотров: 38

Участь в Міжнародному Форумі «Інформаційні системи. Інновації, технології, безпека.» прийме керівництво Міжнародної Банківської Ради та представники міжнародних банківських асоціацій та організацій - членів МБР

Засідання Міжнародної Банківської Ради (Міжнародна Координаційна Рада Банківських Асоціацій Країн Співдружності Незалежних Держав, Центральної та Східної Європи) відбудеться в рамках проведення Міжнародного Форуму «Інформаційні системи. Інновації, технології, безпека.», який відбудеться з 1 по 3 листопада в Києві в Конгресно-виставковому центрі «Парковий».

За запрошенням партнеру Організаційного Комітету ІTS - Асоціації «Незалежна асоціація банків України» участь у Міжнародному Форумі прийматимуть представники асоціацій та організацій, які входять до складу Міжнародної Банківської Ради.

Такий спільний захід вперше в Україні відбудеться в рамках проведення міжнародних банківських форумів. Керівництво міжнародних асоціацій та організацій візьме безпосередню участь в роботі Форуму та долучиться до обговорення проблем, перспектив розвитку, обміну досвідом в рамках формату «open professional discussion», який вже став візитною карткою заходів ITS.

До участі в спільних заходах міжнародного банківського форуму 1 - 3 листопада запрошені: Асоціація Банків Грузії, Асоціація Сербських Банків, Асоціація Банків Польських, Асоціація Банків Чорногорії, Асоціація Комерційних Банків Латвії, Союз Банків Вірменії, Асоціація Банків Азербайджану, Асоціація Білоруських Банків, Асоціація Банків Республіки Казахстан, Фінансова Банківська Рада СНД, Фінансово-Банківська Асоціація Євроазійського Співробітництва, Союз Банків Киргизстану, Ліга Банкірів Молдови, Асоціація Банків Таджикистану, Асоціація Банків Узбекистану та Представництво МБС в Празі.
Ознайомитись із Планом заходів Міжнародного Форуму та зареєструватись до участі Ви можете на нашому сайті its-conf.com.загрузка...

...
...

РаспродажаПопулярноеЖировик бесследно исчезнет без операции, просто примените этот рецепт

Волшебная мазь спасет от варикозного расширения вен

3 самых эффективных способа поразить мужчину в самое сердце и заставить скучать по вам

Как быстро снизить давление, причем без таблеток

Это бюджетное средство из аптечки не даст пыли оседать на мебели

Многие выращивают «денежное дерево», но мало кто знает все его секретыКто такой Сергей Тарута? Последние новости о политике и бизнесмене, владельце партии "Основа".