Украина отмечает День победы над нацизмом во Второй мировой войне

США и Европа могут и должны уничтожить экономику РФ – Foreign Policy

Домашнее задание. Чего ждать Украине после визита госсекретаря США Блинкена

Зеленский провел встречу с Блинкеном: основные заявления

"Угроза возможна, никто не хочет этих сюрпризов": Зеленский назвал медленным отвод войск РФ от Украины

Сергей Дейнеко: Теоретически войска РФ до сих пор могут начать вторжение из Крыма

СRM-система - що це таке?

17.02.2021 17:30 | Пресс-релиз | Просмотров: 22

Про CRM завжди пишуть таким незрозумілою мовою, ніби це адронний коллайдер, а насправді це просто програма для управління бізнесом. Правда, дуже розумна - настільки, що допомагає збільшити прибуток на 40-50%, знизити витрати і в 2 рази прискорити обробку заявок. Але що таке CRM і що саме вона робить? Як розробник власної системи S2, «відповідаю популярно». Отже, CRM-системи - що це простими словами?

Як працює CRM-система?

Визначення або абревіатура CRM розшифровується як Customer Relationship Management, тобто «управління відносинами з клієнтами». CRM за допомогою автоматизації процесів допомагає ефективніше вибудовувати діалог з покупцем, не допускати помилок в роботі і в підсумку продавати йому більше.

CRM-системи

Як це виглядає в CRM? Уявіть таблицю Excel з вашої клієнтською базою, але тільки при натисканні на ім'я клієнта відкривається зручна картка, в якій міститься вся хронологія роботи з ним - від першого дзвінка до покупки. Тут можна прослухати дзвінки, подивитися історію покупок, створити документи за шаблоном, написати e-mail або sms, поставити задачу.

Коли клієнт дзвонить вам, CRM пропонує відкрити його картку, і ви відразу вітаєте його по імені. Навіть якщо раніше цього покупця вів інший менеджер, ви легко відповісте на його питання без всяких «уточню і передзвоню». CRM сама відправить клієнту sms-повідомлення про статус замовлення і нагадає про зустріч. У підсумку ви економите час - і своє, і клієнта. А значить, робите його більш лояльним і налаштованим на покупку.

Автоматизація варто останньої, але не тому що вона найменш важлива. Навпаки, саме вона допомагає поставити продажу на автомат - щоб все працювало швидко і чітко, а помилки «людського фактора» були зведені до мінімуму. CRM бере всю рутину на себе: формує документи за шаблоном, ставить завдання менеджерам на кожному етапі операції, відправляє sms клієнтам, створює онлайн-звіти за всіма показниками, через вбудований калькулятор розраховує вартість послуг, а також відстежує важливі дати (нагадує продовжити договір, виставити рахунок на оплату, запропонувати сервіс і ін.).

Завдяки CRM менеджери роблять менше помилок, а значить, продають більше і частіше. А керівнику стає легше управляти компанією: він витрачає менше часу на контроль і отримує більше ресурсів, щоб розвивати бізнес.

Який ефект дає CRM?

Якщо говорити коротко, то CRM допомагає заробляти більше і легше, а значить, з нею ви зможете успішніше розвивати свій бізнес. У 2015 році консалтингова компанія Capterra опитала 500 компаній і з'ясувала, що після впровадження CRM їх прибуток виріс від 25 до 35%. А у одного нашого клієнта - компанії «Маршрут ТВ» - після впровадження CRM прибуток збільшився аж в 1,5 разів!загрузка...

...
...

РаспродажаПопулярное"Непотопляемая": история медсестры, которая пережила три кораблекрушения, включая "Титаник"

20 интересных фактов о Франции

Бабченко: Что делать, если началась война

Светлана Фус: Диета не решает проблемы с лишним весом

Модная маркировка продуктов: почему нужно читать состав на упаковке

Как приготовить дома гавайскую пиццу: рецепт для любителей курицы с ананасамиКто такой Сергей Тарута? Последние новости о политике и бизнесмене, владельце партии "Основа".