Побои и слезоточивый газ: «Нацкорпус» атаковал полицию (фото, видео)

Что ждет Украину в 2018 году - прогноз астролога

Трагедия в Днепре: мать заставила умирать с голода пятерых детей

Мягкий сепаратизм: в Кабмине рассказали о проблемах на Закарпатье

Извращенец сорвался с цепи: в Ривне разыскивают маньяка-педофила

НЛО погнался за самолетом, и все это засняла камера (видео)

Міжнародний Форум «Інформаційні системи. Інновації, технології, безпека.»

06.10.2016 14:48 | Пресс-релиз | Просмотров: 168

Керівництво Департаменту Платіжних систем та інноваційного розвитку НБУ підтвердило проведення окремих ділових зустрічей з учасниками Міжнародного Форуму «Інформаційні системи. Інновації, технології, безпека.»

Організаційний Комітет отримав підтвердження щодо ініціативи керівництва Департаменту Платіжних систем та інноваційного розвитку НБУ про проведення під час Форуму неформального спілкування з учасниками заходу.

Таким чином, протягом роботи Міжнародного Форуму (1-3 листопада) учасники отримають можливість проведення ділової зустрічі з директором Департаменту Платіжних систем та інноваційного розвитку НБУ - Сергієм Шацьким та фаховими спеціалістами очолюваного ним департаменту.
Проведення таких зустрічей у форматі неформального спілкування під час проведення Форумів ITS було ініційовано керівництвом Департаменту в рамках політики відкритості Національного банку України та налагодження діалогу з учасниками ринку банківських послуг.

На думку Сергія Шацького однією з основних завдань проведення таких зустрічей є бажання Департаменту надати компаніям - учасникам платіжного ринку та банкам найвичерпнішу інформацію про політику Національного банку щодо регулювання цієї сфери та нововведення, які будуть запроваджені Державним Регулятором найближчим часом.
Отримати більше інформації про проведення Форуму та зареєструватися до участі Ви можете на нашому сайті its-conf.com.загрузка...

...
...

РаспродажаПопулярноеЗагадать желание в новогоднюю ночь: как правильно это сделать

6 признаков того, что вас о чем-то пытается предупредить ваш ангел-хранитель

Что нужно сделать перед Новым 2018 годом: советы для каждого Знака Зодиака

Как отличить настоящий алкоголь от подделки

Одесский астролог - о Крыме, Донбассе и Украине в 2018 году

Самые работающие рецепты от кашля — вам в копилкуКто такой Сергей Тарута? Последние новости о политике и бизнесмене, владельце партии "Основа".