Не будет стоять: Крымскому мосту предрекли разрушение

Покажем, куда и как бить: американский офицер рассказал, как США помогут при вторжении РФ

Как различать двойников Путина: пособие (видео)

Барак и Мишель Обама уходят в кино

Силовикам будут выдавать оружие с "криминальным прошлым"

«Мэр» Горловки дал команду спасать только боевиков «ДНР»

Міжнародний Форум «Інформаційні системи. Інновації, технології, безпека.»

06.10.2016 14:48 | Пресс-релиз | Просмотров: 172

Керівництво Департаменту Платіжних систем та інноваційного розвитку НБУ підтвердило проведення окремих ділових зустрічей з учасниками Міжнародного Форуму «Інформаційні системи. Інновації, технології, безпека.»

Організаційний Комітет отримав підтвердження щодо ініціативи керівництва Департаменту Платіжних систем та інноваційного розвитку НБУ про проведення під час Форуму неформального спілкування з учасниками заходу.

Таким чином, протягом роботи Міжнародного Форуму (1-3 листопада) учасники отримають можливість проведення ділової зустрічі з директором Департаменту Платіжних систем та інноваційного розвитку НБУ - Сергієм Шацьким та фаховими спеціалістами очолюваного ним департаменту.
Проведення таких зустрічей у форматі неформального спілкування під час проведення Форумів ITS було ініційовано керівництвом Департаменту в рамках політики відкритості Національного банку України та налагодження діалогу з учасниками ринку банківських послуг.

На думку Сергія Шацького однією з основних завдань проведення таких зустрічей є бажання Департаменту надати компаніям - учасникам платіжного ринку та банкам найвичерпнішу інформацію про політику Національного банку щодо регулювання цієї сфери та нововведення, які будуть запроваджені Державним Регулятором найближчим часом.
Отримати більше інформації про проведення Форуму та зареєструватися до участі Ви можете на нашому сайті its-conf.com.загрузка...

...
...

РаспродажаПопулярноеЖировик бесследно исчезнет без операции, просто примените этот рецепт

Волшебная мазь спасет от варикозного расширения вен

3 самых эффективных способа поразить мужчину в самое сердце и заставить скучать по вам

Как быстро снизить давление, причем без таблеток

Это бюджетное средство из аптечки не даст пыли оседать на мебели

Многие выращивают «денежное дерево», но мало кто знает все его секретыКто такой Сергей Тарута? Последние новости о политике и бизнесмене, владельце партии "Основа".