Бессметрный объяснил, почему сейчас был поднят вопрос Дебальцево

Без «брутального грима»: как выглядит преемник Моторолы 23-летний «Воха» (фото)

Холодные батареи? Эксперты объяснили, кому и как жаловаться

Школьникам начали отменять осенние каникулы

Неприятный сюрприз: на этой неделе Украину засыпет снегом

Это не шутка: Нацбанк выделил на такси для сотрудников по 350 грн за километр

Міжнародний Форум «Інформаційні системи. Інновації, технології, безпека.»

06.10.2016 14:48 | Пресс-релиз | Просмотров: 141

Керівництво Департаменту Платіжних систем та інноваційного розвитку НБУ підтвердило проведення окремих ділових зустрічей з учасниками Міжнародного Форуму «Інформаційні системи. Інновації, технології, безпека.»

Організаційний Комітет отримав підтвердження щодо ініціативи керівництва Департаменту Платіжних систем та інноваційного розвитку НБУ про проведення під час Форуму неформального спілкування з учасниками заходу.

Таким чином, протягом роботи Міжнародного Форуму (1-3 листопада) учасники отримають можливість проведення ділової зустрічі з директором Департаменту Платіжних систем та інноваційного розвитку НБУ - Сергієм Шацьким та фаховими спеціалістами очолюваного ним департаменту.
Проведення таких зустрічей у форматі неформального спілкування під час проведення Форумів ITS було ініційовано керівництвом Департаменту в рамках політики відкритості Національного банку України та налагодження діалогу з учасниками ринку банківських послуг.

На думку Сергія Шацького однією з основних завдань проведення таких зустрічей є бажання Департаменту надати компаніям - учасникам платіжного ринку та банкам найвичерпнішу інформацію про політику Національного банку щодо регулювання цієї сфери та нововведення, які будуть запроваджені Державним Регулятором найближчим часом.
Отримати більше інформації про проведення Форуму та зареєструватися до участі Ви можете на нашому сайті its-conf.com.загрузка...

...
...
...

Распродажа

Популярное

Что нужно сделать сразу после увольнения

Как приготовить идеальный кофе! 10 советов

Как перевезти на самолете кота, лыжи или диван: советы владельцам нестандартного багажа

Он провел 1200 абортов. И показал, как это выглядит на самом деле (видео)

Вторая жизнь старых джинсов: 25 крутых идей (фото)

Как снять боль в шее: шесть простых упражненийЯндекс.Метрика