В Киев приехал беглый соратник Януковича: пока прячется, но в лучшем отеле

За украинцами следят через умные телевизоры: кто и зачем собирает информацию

Дорога смерти: сегодня День памяти жертв Бабьего Яра

Боевики на Донбассе устраивают облавы на "отказников"

Украина не смогла договориться с МВФ о новой программе: окончательное соглашение не подписано

Какой будет погода в октябре: синоптик шокировал прогнозом

Корм для котів

03.07.2020 14:29 | Пресс-релиз | Просмотров: 27

Сучасні кішки походять від диких тварин, що харчуються в живій природі мишами. Тому їх їжа і в домашніх умовах повинна відповідати харчуванню хижака для того, щоб пухнасті улюбленці залишалися активними і здоровими. Їжа, яку вживає людина не вважається повноцінною для кішок. Правильний вибір дбайливих господарів - спеціальний корм для котів. Це збалансований за складом білків, жирів і вуглеводів повноцінний комплекс вітамінів, мінералів, корисних добавок. З ним тварина отримає все, що йому необхідно для здорового існування.

Корм для котів 

Промисловість виробляє для домашніх кішок наступні види кормів:

сухий;
консервований або вологий;
лікувальний.
Корми містять поживні і корисні речовини. До живильних відносяться м'ясо, риба, субпродукти, масла, яйця, до корисних різні добавки - мінерали, вітаміни, мікроелементи. У сухі і вологі корми додають овочі, фрукти, трави.

Овочі покращують травлення. Фрукти насичують їжу необхідними вітамінами. Трави сприяють поліпшенню обміну речовин, зміцнюють імунітет, оберігають від хвороб.

В якісні корми додають речовини, що сприяють виведенню з організму тварин грудок вовни, що запобігають утворенню каменів в сечостатевій системі. Це головні проблеми, які часто зустрічаються у домашніх вихованців, і вирішуються вони саме вживанням збалансованої їжі.

Додавання таурину, який міститься в мишах, дозволяє домашньої кішці повноцінно існувати і не хворіти.

Біотин в кормах покращує шерсть тварин, робить її гладенькою.

Особлива тема - спеціальні лікувальні корми, які не тільки живлять кішку, але і лікують виникли хвороби.

Як підібрати оптимальний корм для кішки?
Фахівці рекомендують годувати тварин або консервованим кормом, або сухим. Якщо не виходить виділити для харчування один з них, то в одне годування дають тільки сухий корм, в наступне тільки вологий. Змішування кормів в один прийом шкідливо для вихованців.

Вибирають відповідне харчування самі кішки. Тварини краще людей розуміють, що їм потрібно, чого в організмі не вистачає і будуть із задоволенням є те, що підходить.

Поруч з мискою для корму повинна бути завжди миска з чистою і свіжою водою. Особливо актуально це для тварин, що вживають сухий корм.

Варто розуміти, що дешеві корми не настільки якісні, як більш дорогі. Вони можуть не містити всіх тих корисних речовин, які необхідні для здоров'я вашій тварині.загрузка...

...
...

РаспродажаПопулярноеЧудо-сироп: укрепит память, поможет зрению, слуху и избавиться от жира на животе

Болит слева в животе: о каких заболеваниях сигнализирует организм

Кто регулярно пьёт чай - у того мозг здоровее. Вот почему

Парацетамол признали опасным: ученые назвали тревожные симптомы

Лук спасает от рака: медики назвали "профилактическое" количество в питании

Часто страдаете от боли в плече? Вот что надо делатьКто такой Сергей Тарута? Последние новости о политике и бизнесмене, владельце партии "Основа".