Субсидии в 2019 году радикально сократят: экс-министр сделал тревожный прогноз

Дело об изнасиловании: украинке присудили 2 года тюрьмы

Украинцам дадут новый официальный выходной, но радоваться рано

В России показали испытания подводной "Кузькиной матери" (видео)

Флота Путина в Украине больше не будет: подмечен исторический нюанс

Готовят место возле Захарченко? Что в "ДНР" уже готовят для Пушилина

З Днем Політичного Бабака Вас, Вікторе Федоровичу, - Юлія Тимошенко

13.09.2013 23:16 | Политика | Просмотров: 1037

Учора в Україні був День Політичного Бабака. Увесь політикум України в останні тижні чекав цього Дня, щоб зрозуміти: витягне Віктор Федорович свого непокірного депутата Ігоря Маркова із Верховної Ради чи ні.

Учора стало зрозумілим: Віктор Федорович Ігоря Маркова із парламенту витягнув... Грубо та вкрай антиконституційно. Тепер є можливість зробити цілий ряд прогнозів.

По-перше, Янукович та європейські цінності такі самі непоєднувальні речі, як дві несумісні між собою групи крові. Усі так звані європейські закони, які зараз з таким напруженням приймаються, на жаль, нічого не змінять у житті українців та будуть носити виключно фасадний характер. Нічого в Україні відносно європейських цінностей не зміниться і після підписання Угоди про асоціацію, бо Віктор Федорович буде продовжувати будувати первіснообщинний лад, не зважаючи на Угоду. Якщо ми хочемо приживити в Україні європейські цінності, а не просто підписати ритуальні документи, в 2015 році треба міняти первісного вождя.

По-друге, парламенту в Україні вже не було до 12 вересня, тепер його не буде ще більше.

По-третє, членам політичної команди Партії регіонів 12 вересня прищепили смертельний вірус страху. Тепер усі вони будуть боятися свого лідера більше, ніж опозицію, і, як наслідок, не будуть з повною віддачею працювати на перемогу Януковича в 2015 році ні на Сході, ні на Заході. З цього моменту кожен з них почне таємно шукати собі місце в інших політичних групах.

По-четверте, Ігор Марков зробить життя Партії регіонів чесним, прозорим та зрозумілим для суспільства. Тепер уся їх тіньова корупція та політична ницість більше не будуть таємницею для України та світу. У правлячій партії з моменту наруги над своїм соратником розпочнуться достатньо інтенсивні процеси розпаду. Ігор Марков- це початок кінця партії Януковича.

І останнє, п‘яте. 12 вересня на Сході та Півдні України народився новий молодий, енергійний, харизматичний, ідеологічний лідер проросійськи налаштованих громадян України, який гарантовано буде балотуватися в Президенти України, а це вже початок кінця самого Януковича.

З Днем Політичного Бабака Вас, Вікторе Федоровичу!

Юлія Тимошенко,
Качанівська колонія,
Харків,
13 вересня.загрузка...

...
...

РаспродажаПопулярное10+ признаков: как родинки и прыщи отличить от опасных пятен и наростов

Трюк с яблочным уксусом, который за пару дней избавит вас от заложенности носа

Как быстро восстановить зрение: комплекс упражнений глазной гимнастики

Онколог из клиники для элиты дал рецепт настойки, защищающей в старости

8 способов успокоить зуб мудрости, если болит сегодня, а к врачу – только завтра

Тревожные признаки, что остановка сердца может случиться в любой моментКто такой Сергей Тарута? Последние новости о политике и бизнесмене, владельце партии "Основа".