Пятьдесят оттенков российской пропаганды: видео перлов на росТВ

В Киеве простились с погибшей Мариной Поплавской (фото)

Погода в Украине на 21 октября: синоптики не обещают ничего хорошего

Автобус ехал на огромной скорости: стало известно, как погибла звезда "Дизель шоу" Марина Поплавская (видео)

Украину накроет резкое похолодание: синоптик озвучила даты

Россия решилась на отчаянные меры с Крымским мостом из-за теракта в Керчи

Венгрия ставит палки в колеса Украины в НАТО

26.05.2018 05:29 | Политика | Просмотров: 145

Уряд Угорщини надіслав до Північноатлантичного альянсу офіційне звернення про провал реформ в Україні. Відповідного листа отримав генсек НАТО Йенс Столтенберг і всі держави-союзники повідомляє "Европейская правда".

"Українська держава ослабла до тієї міри, що тепер вона не здатна виконувати свої базові зобов'язання, в тому числі забезпечувати верховенство права і здійснювати ефективне економічне, соціальне і політичне управління. Україна не досягла успіху незважаючи на безпрецедентний рівень політичної підтримки і фінансової допомоги. Країна становить небезпеку для сусідів", - обозначили в письме.

Уряд Віктора Орбана пропонує переглянути підтримку, яку НАТО надає Україні. Будапешт готовий відмовитися від усіх своїх звинувачень, якщо Україна не буде застосовувати мовну норму освітнього закону для національних меншин країн-членів НАТО В тому числі - угорськх меншин в Закарпатті,передает NewsOboz.org со ссылкой на Gazeta.ua.

В лютому Угорщина заблокувала комісію Україна-НАТО. Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто під час саміту "Східного партнерства" в Брюсселі повідомив, що Будапешт не може підтримати євроатлантичні зусилля України до скасування "дискримінаційного" закону про освіту. Пізніше він поставив Україні ультиматум. Звинувачує Київ у тому, що цей закон "порушив зобов'язання країни перед НАТО".загрузка...

...
...

РаспродажаПопулярноеЧтобы не заболеть гриппом, нужно соблюдать только 3 правила!

Вот как за 7 дней выгнать из тела весь лишний сахар

От ненавистных ″усиков″ можно избавиться буквально за 5 минут: вот что надо делать

Можно ли избавиться от закупорки артерий? Вот что наука говорит сейчас

Вот 2 лучших способа вернуть белизну старым вещам: только те, что работают!

9 ритуалов, которые вернут вам зрение 5-летней давностиКто такой Сергей Тарута? Последние новости о политике и бизнесмене, владельце партии "Основа".