Нацбанк определился, сколько выпустит банкнот в 1000 гривен

Кабмин отменяет важную справку: детали законопроекта

США прислали в Одессу новейший военный корабль

"Формула Штайнмайера" от Кремля: что не подписала в Минске Украина

Отмена мелких монет: когда и где поменять

"Слуги народа" поделят Украину: что будет с Полтавской, Кировоградской, Сумской, Черниговской областями

Тимошенко: "Росія має бути виключена з Ради безпеки ООН"

26.01.2015 00:06 | Политика | Просмотров: 186

Лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко вважає, що Росія, як агресор та ініціатор військового конфлікту в Україні, має бути виключена зі складу Ради безпеки Організації Об'єднаних Націй

«Сьогодні я пропоную прямо діяти. Не може агресор знаходитися в Раді безпеки Організації Об'єднаних Націй і блокувати повністю захист України від такої масштабної агресії. Треба негайно зробити все, щоб Росія була виключена хоча б із Ради безпеки Організації Об'єднаних Націй», - сказала сьогодні Тимошенко в ефірі телеканалу «Інтер», повідомляє її персональний сайт.

Лідер партії нагадала, що в історії вже був аналогічний прецедент, коли Радянський Союз за агресію на територію Фінляндії у 1939 році був виключений зі складу Ліги Націй - першої міжнародної міждержавної організації, створеної після Першої світової війни з метою розвитку співробітництва, досягнення миру і безпеки між народами.

«Я звертаюся до світу - треба зробити все, щоб зупинити цю агресію. Я вірю в перемогу України, але і Україна, і світ мають діяти дуже сильно. Не треба себе вводити в оману, що можна умиротворити агресора. Це - війна, і треба включити всі сили і можливості світу, розуміючи, що це саме війна», - заявила Тимошенко.загрузка...

...
...

РаспродажаПопулярноеПарацетамол признали опасным: ученые назвали тревожные симптомы

Лук спасает от рака: медики назвали "профилактическое" количество в питании

Часто страдаете от боли в плече? Вот что надо делать

Снимет спазмы и проведет детокс: вот что будет с вашим телом, если начнете регулярно пить имбирный чай

Не насморк, а рак: онколог предупредил о самых опасных симптомах

Солевые повязки творят чудеса: забытые, но действенные рецептыКто такой Сергей Тарута? Последние новости о политике и бизнесмене, владельце партии "Основа".