Холодницкого застукали на пляже с горячей блондинкой

В Украине велосипедистов и пешеходов заставят сдавать на «права»?

Коллектор похвалился, как незаконно вламывается в квартиры украинцев (видео)

Не убивайте, я русский: взят в плен россиянин

Триумф Усика в Москве: украинцев предупредили о неприятном сценарии

Украинский летчик-истребитель выдал невероятное шоу: в восторге зрители, пилоты, президенты

Палатний: Законодавство щодо прав дітей на виїзд за межі України потрібно вдосконалювати

03.07.2017 12:01 | Политика | Просмотров: 231

Народні депутати з Комітету ВРУ з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму розробили проект закону № 6647 щодо спрощення механізму надання батьками згоди на виїзд дитини за межі України, що передбачає можливість виїзду на підставі рішення суду або у разі відсутності згоди одного з батьків, пише NewsOboz.org.

Як пояснив один з ініціаторів законопроекту, голова профільного парламентського комітету Артур Палатний, єдиною нормою законодавчих актів, що регулює порядок виїзду дітей за межі України, залишилася ст. 313 Цивільного кодексу України, де передбачено право фізичної особи, яка не досягла 16 років, на виїзд за межі України лише за згодою батьків (усиновлювачів), піклувальників та в їхньому супроводі або в супроводі осіб, які уповноважені ними.

Водночас, цією нормою не передбачено право дитини на виїзд за межі України на підставі рішення суду, на багаторазовий виїзд за згодою батьків, а також ускладнений виїзд за межі України дітей, батьки яких знаходяться за межами України, постійно проживають на тимчасово окупованих або неконтрольованих територіях України або відмовляють у наданні згоди на виїзд дитини, зводячи рахунки один з одним.

«Від цього, насамперед, страждають діти, які постійно беруть участь у міжнародних спортивних змаганнях, міжнародних творчих конкурсах, олімпіадах тощо, а також потребують лікування за межами України. Батьки вимушені на кожний виїзд дитини надавати нотаріально засвідчений дозвіл або отримувати окреме рішення суду. Законопроект 6647 дасть можливість батькам надавати дозвіл на один або декілька виїздів дитини за межі України на термін до трьох років, захищає право дитини на виїзд у разі відсутності згоди одного з батьків, крім цього, надає судам право давати такий дозвіл», - зазначив Палатний.

Законопроект № 6647 було зареєстровано у Верховній Раді України 23 червня 2017 року та передано для розгляду комітетів у першому читанні.загрузка...

...
...

РаспродажаПопулярное10 новых возможностей микроволновки

9 скручиваний, которые спасут вас от острой боли в пояснице (фото)

Как прочистить трубы: 7 простых способов

6 случаев, когда воду категорически нельзя пить

Голова кружится не только от анемии и усталости. Вот еще 7 причин

Что делать, если дома потерялся телефон, да еще и на беззвучном режимеКто такой Сергей Тарута? Последние новости о политике и бизнесмене, владельце партии "Основа".