Путин опозорился со шпаргалкой: когда один клон пишет, а другой читает (видео)

Стало известно, из-за чего НАТО может начать войну против России

Русские начнут охоту: Осмаев предсказал Путину плачевный исход (видео)

Переход на зимнее время 2018: когда переводят часы

Авто на еврономерах: в Украине появилась новая схема обмана

Одесса и Харьков не входили в состав Украины: угрожающее заявление Путина всколыхнуло с новой силой

Палатний: Парламент ухвалив ряд важливих рішень щодо посилення захисту прав дітей

18.05.2017 15:14 | Политика | Просмотров: 82

Верховна Рада України ухвалила два важливі законопроекти, спрямовані на покращення захисту прав дитини щодо належного утримання. Про це повідомив голова Комітету з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму, народний депутат від «УДАРу» Артур Палатний.

Зокрема, проектом закону р.№ 5101запропоновано внести зміни до Сімейного кодексу України для захисту житлових прав дітей, насамперед недопущення їх виселення або зняття з реєстрації місця проживання за умов халатного ставлення батьків чи значних заборгованостей за іпотечними кредитами. Органи опіки та піклування зобов'язуються брати участь у судових розглядах спорів, при яких дитина може бути позбавлена права на житло.

Також народні депутати підтримали законопроект №4928, яким спрощується механізм прийняття судового рішення про стягнення аліментів. За словами Палатного, неврегульованість чинного законодавства та неоднозначна судова практика дають можливість деяким платникам аліментів свідомо ухилятися від утримання дітей за рахунок процесуального затягування судового процесу.

Законом встановлюється право того з батьків, з яким проживає дитина, визначати спосіб стягнення аліментів та отримувати в порядку спрощеного судочинства аліменти в розмірі на одну дитину - однієї чверті, на двох дітей - однієї третини, на трьох і більше дітей - половини заробітку (доходу) платника аліментів, але не більше десяти прожиткових мінімумів на дитину.загрузка...

...
...

РаспродажаПопулярноеОсторожно: какими страшными болезнями можно заразиться в тренажерном зале

7 признаков нарушения работы почек, которым часто не придают значения

Пускаете слюни во время сна? Вам невероятно повезло, и вот почему

Приметы: почему нельзя поднимать чужой крестик

Как восстановить ногти после гель-лака

Лечебное меню: 8 продуктов, которые помогут снизить давлениеКто такой Сергей Тарута? Последние новости о политике и бизнесмене, владельце партии "Основа".