В Конгрессе одобрили санкции против "Северного потока-2"

Украина перешла в желтую зону: ограничения и запреты

Президент Эстонии: Украина может рассчитывать на нашу твердую поддержку

Под Киевом обстреляли машину первого помощника президента Сергея Шефира

Президент Литвы в ООН призвал усилить политику непризнания аннексии Крыма

Эрдоган на заседании Генассамблеи ООН заявил, что Турция не признает аннексию Крыма

Мер Обухова Олександр Левченко будує «Площу Матері», символ корупції та власної пихи

22.02.2019 19:15 | Политика | Просмотров: 4634

Міський  голова Обухова Олександр Миколайович Левченко, а поза очі просто – «ЛОМ», запам’ятався  в історії незалежної України тим, що після  перемоги на виборах до нього особисто приїхав прем’єр-міністр з букетом! Щоправда, втікач Микола Азаров, пише  NewsOboz.org  та person.org.ua.

Складається враження, що після того як цей рекорд «канув в лєта» за часи Революції Гідності, Олександр Миколайович захотів увійти в історію Обухова на кшталт фараонів. Тобто, залишити після себе щось величне, монументальне і дороге. І міському голові  славного райцентру спало на думку розпочати реконструкцію центральної площі міста та охрестити її «площею Матері».  «Імені якої матері з’явиться площа в місті»?  За чиї кошти? Хто на тому заробить?

Кожен святий має минуле, кожен  грішник – майбутнє?

Центральну площу Обухова з 1975 року ніхто не реконструював. Зважився лише діючий міський голова Олександр Левченко! Щоправда йому закидають, що так він старанно і  наполегливо відмивається  від тавра «представника Партії регіонів» в Обухові. Але кожен святий має минуле, кожен  грішник – майбутнє. Що тут поганого, а тим більш корупційного! Не для себе площа! Для міста і громади! Але зафіксуйте тезу – Партія Регіонів, а точніше її керманичі – особисто затверджували «своїх» на посадах. І навіть якщо ти мер міста, без адмін ресурсу на посаду ти не зайдеш, особливо в такому близькому до Києва місті, як Обухів. Наприкінці статті ми нагадаємо, як «Матір корупції – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ» вигодувала  та виховала одного із своїх коханих синів, пана Олександра Левченко.

Повернемось до площі. Був оголошений аукціон, що відбувся наприкінці листопада 2017 року, до того ж  в системі електронних  закупівель «Prozorro».   І серед  семи учасників: ТОВ «Бізнес Магнат», ТОВ «Профенерго Інжиніринг», ТОВ «Дах-Будсервіс», ТОВ «СОБІ», ТОВ «Веларм», ТОВ «Містобуд-Групп» та ТОВ «Акцепт-Плюс» перемогу здобуло  підприємство, яке запропонувало найдорожчу реконструкцію. Мова йде про ТОВ «СОБІ» та 10 млн. 200 тис. грн. По-перше, дороге ще ніколи не означало якісне! А по-друге, ТОВ «Бізнес Магнат» і ТОВ «Профенерго Інжиніринг» пропонували здійснити реконструкцію площі значно дешевше – за 700 тис. грн!

Тендери або гра в одні ворота?

Громадськість  Обухова обурилася, коли дізналася, що від пропозиції ТОВ «Профенерго Інжиніринг», яка економила сотні тисяч бюджетних коштів,  відмовилися безпідставно. Мовляв, тендерну пропозицію підписала не та людина. Компанія, яка начебто виграла тендер, поспіхом розриває вигідну для себе угоду. Адже стає очевидно, що її керівництву та очільнику Обухова «світить» кримінальна справа!

«Народ обрав мене двічі на цю посаду. І обрав мене не двома голосами! Більше  40% проголосувало людей за мене!», – зауважує на будь-яку критику Олександр Левченко.

Але пане мер, нагадаємо вам – не важливо як голосують, важливо як рахують. І рахували ваші голоси тоді, коли ЦВК очолювала людина Януковича, людина що влаштовувала всіх, щоб можна було тиснуть і в «тонкий» період скористатись репутаційними та юридичними провалами самої ЦВК. Тому згадайте як за вас, саме РАХУВАЛИ. При зареєстрованих 28 000 виборців, за вас проголосувало майже 5000, і це із фактами масових фальсифікацій під час голосування та підрахунку голосів.

Повернемось до громади Обухова. Громада, в тому числі і  виборці  ЛОМа, нічого не знали про ремонтні роботи та їх вартість. Чому було не провести громадські слухання та вирішити, куди саме вкладати гроші?  «На сьогоднішній день в місті багато об’єктів, які не підготовлені до осінньо-зимового періоду 2017-2018 року. За цей рік в жодному із дошкільних навчальних закладів не було проведено капітального ремонту будівель. На даний час багато відкритих питань по комунальним мережам міста, в тому числі дощової каналізації. Також відкриті питання по ремонту та реконструкції житлового фонду.»  йдеться в петиції, яку підтримали обурені   обухівчани. 

Чи можна на 30% подвоїти статки?

Утаємниченість, одні і ті ж «тендерні чемпіони», наближені до мера Обухова, підігрівають чутки. Одна з них, що Олександр Левченко працює не на громаду, а за 30% відкату. Тим більш, зважаючи на останню декларацію міського голови, жити він став заможніше! Його доходи збільшилися на 220 тис. А в гаражі з’явився  позашляховик  за  560 тис. грн! На рахунках у мера понад 337 тис. грн та 28,44% від загального капіталу в ТОВ «Обухівський вентиляційний завод ЛТД».  У дружини будинок площею 230 м.кв., у банку 117 769 грн та кешем 65 780 грн. Зважаючи на декларації народних обранців, мер Обухова нагадує відлюдника. Але не всі обухівчани вірять, що пан Левченко задекларував все. Особливо ті, яким доводилося чесно виграти тендер в рідному місті. 

«Ми розпочали ремонті роботи. Там була порахована кошторисна вартість, припустимо, 100 тис. грн. Але насправді ми отримали лише 80 тис.! Довелося свої ще гроші докладати! Уявіть маразм! У нас склалася думка, що Олександр Левченко спеціально відбиває зацікавленість у таких як ми, щоб заводити свої фірми. А на благоустрій та сінокосіння які космічні суми закладають в бюджет! Косять фірми наближені до голови, але не траву – гроші!»– запевняють підприємці, які бояться розголошувати свої прізвища. Однак здається, що очільник Обухова та його найближче оточення живуть за принципом: «собаки гавкають – караван іде!». Навіть звернення лідера «Народного контролю», секретаря Антикорупційного комітету ВРУ Дмитра Добродомова до ГПУ проти Олександра Левченка не створило для нього великих проблем. Кримінальне провадження щодо підозр в оборудках з бюджетними коштами було відкрито швидко і так само швидко закрите. Натомість міського голову Обухова активісти вважають класичним прикладом «недолюстрації» на місцевому рівні, для яких корупція – мати рідна! Дивно й те, що в президентській  резиденції, яка за десяток кілометрів  цей еталон від «Партії регіонів» не помічають.

Тому пане мер, подумайте, чи сьогодні ЦВК буде рахувати голоси саме на вашу користь. Хоча Левченко впевнений, що він  має залізобетонні домовленості із чинною владою. Свідченням того є надто часті зустрічі із одним із партнерів чинного гаранта, що облюбував собі 94 виборчий округ, та взяв його під контроль.

Ці зустрічі відбуваються як в мерії пана Левченко, не далеко від якої, до речі, знаходиться громадська приймальня одіозного депутата, так і в приміських ресторанах, де їх часто бачать разом. Якщо це проста дружба, тоді ця дружба надихає мера на те, щоб безстрашно розправлятись із своїми політичними конкурентами та інакомислячими бізнесменами та політиками.

Всі знають, що місто, фактично феодальна вотчина одного із народних депутатів України і він тут, через свого мера встановлює свої правила. Ні до вас не прийдуть бандити чи братки 90х – до вас прийдуть представники правоохоронної системи. У вас будуть обшуки, проти вас будуть відкривати кримінальні справи, вам будуть підкидати компрометуючі предмети чи матеріали і все проконтролює твій друг ЛОМ, мер Обухова Олександр Левченко, одіозний регіонал, що по вуха сидить в корупційних схемах.

А в схеми потрапив він не випадково – його туди інтегрувала Партія Регіонів.

Ось прості факти, що є в відкритому доступі:

Левченко Олександр Миколайович значився помічником-консультантом народних депутатів:

• V скликання — Геллера Євгена Борисовича (фракція «Партія регіонів»), на громадських засадах;

• V і VI скликання — Сандлера Дмитра Михайловича (фракція «Партія регіонів»), на платній основі.

У жовтні 2010 року Олександр Левченко був обраний депутатом Київської обласної ради VI скликання. Член «Партії регіонів».

З березня 2012 року — голова Обухівської міської ради Київської області VI скликання (після того, як попередній мер Обухова Володимир Мельник загинув у ДТП).

А система Партії Регіонів, чужих до влади не приводила. І перші роки після революції гідності такі як Левченко, до остаточного перерозподілу потоків продовжували віддавати частину заробленого цій системі. А це гроші, що йшли «тітушкам»,  сепаратистам Донецька та Луганська, диверсантам розкиданим по Україні. Такі як мер Обухова Левченко, діти Партії Регіонів винні в тому, що на передодні виборів люди розчаровані у владі та владних структурах, саме такі недолюстровані корупціонери, на внутрішньому фронті стріляють у спини українських солдат, закатуючи в центральні площі віру у майбутнє країни. Хто ви пане Левченко? І кого ви бачите в дзеркалі кожного ранку – обличчя прогресивного політика, чи маску за якою ховається регіонал, який так боїться щоб його викрили. Можливо ви і при майбутньому президенті заховаєтесь від зайвої уваги, у вас буде новий друг, дружба з яким не зупинить мелодію рахункової машинки для грошей. Але чи впевненні ваші друзі в вас так як ви в них? Що якщо система дасть тріщину і за все доведеться відповідати?загрузка...

...
...

РаспродажаПопулярноеКеннеди, Гуччи, Ли, Брандо и Хемингуэй: 5 известных семей с "родовыми проклятиями"

Журналисты выяснили, сколько денег у семьи Кейт Миддлтон

Опасно для здоровья: эксперт рассказал, какой хлеб нельзя есть ни в коем случае

Журнал Time назвал 100 самых влиятельных людей планеты

Крестница принца Чарльза вышла замуж за возлюбленного после 26 лет отношений. ФОТО, ВИДЕО

Самое эпичное событие. Ученые выяснили, как и когда умрет СолнцеКто такой Сергей Тарута? Последние новости о политике и бизнесмене, владельце партии "Основа".