Пятьдесят оттенков российской пропаганды: видео перлов на росТВ

В Киеве простились с погибшей Мариной Поплавской (фото)

Погода в Украине на 21 октября: синоптики не обещают ничего хорошего

Автобус ехал на огромной скорости: стало известно, как погибла звезда "Дизель шоу" Марина Поплавская (видео)

Украину накроет резкое похолодание: синоптик озвучила даты

Россия решилась на отчаянные меры с Крымским мостом из-за теракта в Керчи

Херсонщина прогнала федерастів

14.02.2013 15:43 | Политика | Просмотров: 305

Як повідомила голова Херсонської обласної організації Української платформи «СОБОР» Наталя Возаловська, на каналах Херсонського телебачення почали активно крутити інтерв‘ю Віктора Медведчука з пропагандою за Митний союз. - повідомляє newsoboz.org з посиланням на пресс-службу Всеукраїнської платформи «Собор»

За її словами, на тлі масштабності антиукраїнської агітаційної кампанії тішить лише те, що попередня його пропаганда за федералізацію в Херсоні повністю провалилася.
Як відзначила Наталя Возалевська, нещодавно в Херсоні відбулось засідання круглого столу на тему «Федералізація України: долі країни і Херсонської області», який організував «Український вибір» Медведчука. Темами для обговорення були названі «можливості федералізму для модернізації державного устрою в Україні; тема федеративності в сприйнятті представників національно-демократичних поглядів; результати федералізації країни для Херсонської області».
На зустріч з'явилися представники більшості громадських і політичних організацій, ЗМІ Херсона, загальною кількістю понад 50 осіб. Не дивлячись на різні погляди представників громадськості сектору Херсонщини продемонстрували рідкісну одностайність в питанні цілісності нашої країни.
Де-факто формат 2-х годинної зустрічі не передбачав дискуссії як такої. Кожному з виступаючих відводилося 5 хвилин для висловлювання своєї думки, коментарі були заборонені. ЗМІ не мали права задавати питання ні виступаючим ні ведучим, а в коридорі чергувало 4 охоронника приватної фірми.
Всього виступило 20 учасників. З них лише один учасник з Херсона підтримав ідею федералізації, а всі інші різко розкритикували потуги «федерастів». Валентина Крицак, голова громадської організації «Добро» зачитала «Заяву про злочин» , підготовлену у всі силові структури країни, включаючи Раду національної безпеки і оборони України, СБУ, Генеральну прокуратуру, Президенту України, в якій послалася на майже десяток статей, які на її думку порушили організатори цього заходу. Таким чином був створений юридичний прецедент. Після цієї заяви координатор проекту «Федералізація» Михайло Павлів поспішив всіх запевнити, що до сепаратизму ніхто не закликає.
Депутат Одеської міської ради Олександр Васильєв, активний прибічник розподілу країни, здивувався: «Честно говоря, не ожидал такой реакции, мы с вами вроде как соседи». У цьому подиві прозвучало питання, а мала б бути відповідь - хіба хороший сусіда насмілиться припхатися до Херсона зі своєю федерастією і закликом розчленувати Вітчизну...

 загрузка...

...
...

РаспродажаПопулярноеЧтобы не заболеть гриппом, нужно соблюдать только 3 правила!

Вот как за 7 дней выгнать из тела весь лишний сахар

От ненавистных ″усиков″ можно избавиться буквально за 5 минут: вот что надо делать

Можно ли избавиться от закупорки артерий? Вот что наука говорит сейчас

Вот 2 лучших способа вернуть белизну старым вещам: только те, что работают!

9 ритуалов, которые вернут вам зрение 5-летней давностиКто такой Сергей Тарута? Последние новости о политике и бизнесмене, владельце партии "Основа".