Умер экспремьер-министр Украины Евгений Марчук

Украина завоевала первую золотую медаль на Олимпиаде в Токио. Это сделал народный депутат

В Киеве нашли повешенным главу "Белорусского дома в Украине" Шишова

Пловец Романчук принес Украине первую серебряную медаль

Героический камбэк и безумный триллер: Свитолина стала бронзовым призером Олимпиады

Соглашение Германии и США по "Северному потоку-2" побуждает Россию к агрессии, – МИД Польши

"Українці масово виїжджають із непідконтрольних територій", – член української делегації в ТКГ пояснила причини

08.07.2021 18:28 | Политика | Просмотров: 20

Хвиля масового виїзду українців із непідконтрольних територій пов’язана із відсутністю роботи на території окупованого Донбасу.

Про це сказала Тетяна Іванова, член української делегації в Тристоронній контактній групі (ТКГ) із мирного врегулювання ситуації на сході України, передає UAINFO.org.

"Люди з окупованих територій масово виїжджають тому, що не мають роботи, або мають вкрай низькооплачувану роботу. Якщо людина знайшла роботу на 6-7 тисяч рублів – це вважається, що їй вже пощастило", - сказала вона.

Водночас експерт уточнила, що маловірогідно, що люди виїжджають через те, що побоюються екологічної катастрофи внаслідок підтоплення шахт і відсутності державного контролю.

"Я підтримую зв'язок із тими, хто має статус тимчасово переміщених осіб, а також тими, хто залишився на території окупованих територій. Люди здебільшого не знають про загрозу екологічної катастрофи", - констатувала вона.

Тетяна Іванова наголосила, що ситуація із закинутими заводами та шахтами на окупованих територіях є загрозливою, оскільки серед них є не тільки небезпечні хімічні об'єкти, але й радіаційні. Водночас бойовики не допускають до цих підприємств міжнародних спостерігачів, щоб ті могли оцінити їх стан та попередити лихо.

"Цим питанням опікується соціально-економічна підгрупа, і це питання в роботі. Але так, організацію МАГАТЕ не допускають на тимчасово окуповані території для дослідження ядерних матеріалів, що може спричинити гуманітарну катастрофу", - завершила вона.загрузка...

...
...

РаспродажаПопулярноеНевеста должна выходить замуж невинной. Венок - признак девственности: какие суеверия прижились в Украине

Леди Китти Спенсер рассказала, как чувствовала себя на собственной свадьбе. ВИДЕО

И целого мужа мало: эксперты навали причины женских измен

Почему дети не любят овощи и что с этим делать?

Диетологи рассказали о полезных свойствах черешни

Чем нельзя запивать лекарства, рассказали специалистыКто такой Сергей Тарута? Последние новости о политике и бизнесмене, владельце партии "Основа".