Путина могут изолировать из-за ареста Навального - политолог

Пробит череп, переломаны руки: в Париже зверски избили 14-летнего украинца - первые подробности. ФОТО

Частная PR-акция кума Путина Медведчука по перевозке пленных из оккупированного Донбасса остановлена - Кравчук

Байден принял присягу и стал 46-м президентом США. Вице-президентом стала Камала Харрис — первая женщина на этом посту. ФОТО

В аэропорту РФ к возвращению Навального стягивают автозаки и полицию. ФОТО, ВИДЕО

Первая крымская победа: что означает решение ЕСПЧ о начале российской оккупации

Жителі Бучі масово подають позови проти дій Генеральної прокуратури

21.10.2016 17:03 | Общество | Просмотров: 842

Мешканці Бучі почали масово подавати позови проти незаконних дій Генеральної прокуратури - про це повідомив адвокат Віктор Гошко, який захищає права місцевої громади, пише NewsOboz.org з посиланням на novosti_o.

"Безпрецедентне рішення Генпрокуратури, відповідно до якого було арештовано 890 гектарів Бучі, викликало цілком справедливе обурення городян. На цій території люди живуть із 1905 року, тут мешкає до двох третин бучанців. Зараз тут розміщено садочки, школи, поліклініки, лікарня і навіть кладовища", - розповів Гошко.

За оцінками адвоката, кількість позовів до прокуратури може сягнути 1,5 тисячі. Адже на сьогодні місто практично захоплено в заручники: вилучено всю документацію із 2004 року, бучанці бояться, що будинок кожного з них може опинилися поза законом. "За наявною інформацією, прокуратура Київської області зробила копії понад 1,5 тис. проектів землеустрою громадян та юридичних осіб у відділі Держгеокадастру Бучі, які проживають і перебувають у межах 890 га для пред'явлення до власників позовів про витребування земельних ділянок", - зазначив Гошко.

"При цьому суддя, який веде кримінальну справу проти міського голови і громади Бучі, це В'ячеслав Підпалий - той самий суддя, який розблокував рахунки злочинця С. Арбузова. Проти цього судді Печерського районного суду порушено кримінальну справу. Тож доля громади Бучі фактично зараз у руках судді з такою сумнівною репутацією", - зауважив Гошко.загрузка...

...
...

РаспродажаПопулярноеКак голландцы стали самой высокой нацией на планете, обогнав американцев

Гуцульская коляда может стать достоянием ЮНЕСКО

Ученые выяснили, как коты влияют на дистанционную работу хозяев

Меню на Сочельник 2021: 12 вкусных постных блюд на праздник

Кутья на Рождество: как правильно сварить обрядовое блюдо, лучшие рецепты

Что делать, если мужчина тиранКто такой Сергей Тарута? Последние новости о политике и бизнесмене, владельце партии "Основа".