"Face?!" В России нашли неожиданное фото Вакарчука 9фото)

Новый скандал с авто на еврономерах: посмотрите, что он вытворяет, и ужаснитесь (видео)

Если Украина начнет наступление: появился прогноз по масштабной войне на Донбассе

Культового режиссера обвинили в изнасиловании

Запустим без Украины: росСМИ выдали страшилку о новой ракете Путина (видео)

Новая звуковая иллюзия "поглотила" сеть (видео)

Ви были на базаре? Там такие цены, что пусть бы тот Порошенко удавился!

31.10.2017 17:20 | Общество | Просмотров: 1859

Я для себе зрозуміла одну штуку, що коли срочно треба натхнення, то бери отак, сідай в маршрутку і їдь. Бо всі судьби чєловєка зібрані тут в одному просторі. Главне, вибрати маршрут довгенький, наприклад, Академмістечко-Позняки, хоча Майдан-Незалежності – Троєщина буде ще колоритніше, пише в блозі Татуся Бо, передает NewsOboz.org .

Сьогодні сіла в маршрутку, біля мене жіночка така симпатична сідає і так важко зітхає, шо думаю, всьо, у неї сердечний приступ. Мій внутрінній Чіп і Дейл спішить на помощь і я така з тривогою в голосі питаю, «Пані, вам погано?».

«Ой, та нє, мені от щас дуже харашо. В 76-му, коли меншу рожала, ото було пагано, а щас тіки артріт і головні болі», - це була тільки зав’язка. Розвиток дії насувався на мене потужно і невідворотньо – «Як же ж тут не вздихать, тут здихать пора. Ходила оце на базар.

І тільки я встигаю подумати, шо тут би лірики добавить, такої якоїсь романтики, як жінка, передчуваючи, шо скоро їй виходить видає – «А син мій, шо? Представляєте, надумав жениться. Так значить Оксана, йому не така, а він найшов Анжелу з Переяслава, і каже любов. Представляєте любов! А в тої Анжели ні кола, ні двора. Папа робе на маршрутці, мама медсестра – ужас. У Оксани хоть квартіра була. А у цеї нічого!!! Вообще. І шо він оце припре її до нас в хату і шо я робитиму, нашо воно таке нада? От як тут не вздихать?!» - і виходить.

От шикарна ж історія, хоч кіно знімай. Все що треба, гостросоціальне – маршрутка, м’ясо, сало, ціни, Порошенко, любов, Оксана з квартирою і Анжела з Переяслава.

«Я єму говоріла, «ілі ти са мной і тєбє харашо, ілі уході к нєй і я буду пріхадіть к тєбє во снє і буду душить, понял?», - поряд розігрувалася кривава містична телефонна драма. На тому краю хвиль телефонного звязку видать спитали – «а він шо?». На що красуня з гарним манікюром сказала, «Ушол к мамє. Там такая мама, что сама кого хочєш задушит».

«Вася, ти мог би поламать стєрєотіп і не буть таким ідіотом», роздратовано каже в слухавку мужчина з чемоданом в якому очевидно будівельний інструмент. «Ти куда той сілікон дув? Мамкі своїй його туда задуй! Я прийшов, а там капєц. Хазяйка оре, діти плачуть, собаки гавкають, кругом разруха, гавно і твій сілікон бл…ь. На… голову тепер собі той болт закрути» - ось трилер з елементами силікону, тоість екшену, тільки одпускай фантазію і вже можеш собі уявляти, як красівий такий актор спасає планєту од Васіного сілікона.

«А у нас включили, жарять як ненормальні. Я як подумаю, шо в платьожці прийде, так рука по корвалол і тянеться. А у вас же там порозривали. Шо вони шукають?». «Та вони кажду зіму риють. Як тіки отопітєльний сезон так і риють, в ямах тепло а у нас дубарь» - це політіческій детектив уже - правітєльство, олігархи, пошук істочніків тепла.

«Водітєль, а з пєнсіонним можна?»

«Хай вас Клічко на вєліку по пєнсіонному возе!»

«Но ви ж обязани…»

«Я жінці своїй тоже обязан, а їй пенсіонне не покажеш…»

«Водітєль, ви нє прави, я юріст», - вступається мужчина ззаду.

«Нє умнічайтє і нє волнуйтє водітєля, йому іще нас возить», - виступає жінка-миротворець.

«Ладно сідайте. Понаучувались ото на юристів і в маршрутках їздять. Чо б я ото вчився на юріста, шоб і на машину не заробить?!».

Скоро моя зупинка, дзвонить телефон. Динамік барахлить, тож доводиться говорити голосно.

«Алло, так, зайду, куплю, кажи. Ага, лимон, один лимон, ковбаса і презервативи. Одужуй, дєточка!».

Виходжу, в маршрутці тиша, всі задумливо дивляться мені в спину. Думаю, комусь і моя коротка розмова потягне на романтичну комедію, а може й драму.

…Чорт, чого презервативи такі дорогі? Хай би той Порошенко…загрузка...

...
...

РаспродажаПопулярноеЖировик бесследно исчезнет без операции, просто примените этот рецепт

Волшебная мазь спасет от варикозного расширения вен

3 самых эффективных способа поразить мужчину в самое сердце и заставить скучать по вам

Как быстро снизить давление, причем без таблеток

Это бюджетное средство из аптечки не даст пыли оседать на мебели

Многие выращивают «денежное дерево», но мало кто знает все его секретыКто такой Сергей Тарута? Последние новости о политике и бизнесмене, владельце партии "Основа".