В Киеве нашли повешенным главу "Белорусского дома в Украине" Шишова

Пловец Романчук принес Украине первую серебряную медаль

Героический камбэк и безумный триллер: Свитолина стала бронзовым призером Олимпиады

Соглашение Германии и США по "Северному потоку-2" побуждает Россию к агрессии, – МИД Польши

Швеция разрешила въезд украинцам

Сегодня в Токио открывается Олимпиада-2020

У Києві відбулася перша всеукраїнська церемонія нагородження з нагоди святкування Дня батька. ВІДЕО

25.06.2021 08:30 | Общество | Просмотров: 16

Перша всеукраїнська церемонія нагородження з нагоди святкування Дня батька пройшла у Києві, у Будинку архітектора. Почесну відзнаку за батьківство отримали представники найрізноманітніший галузей та з усіх куточків України.  

Організатори церемонії – Міжнародний жіночий рух "За сімейні цінності" – наголошують на важливості ролі батька в житті кожної людини. Кажуть: ідея відзнаки полягає у 3-х принципах, які рух "За сімейні цінності" заклав у неї: цінність батька у житті дитини, саме тому відзнака виготовлена із дорогоцінних металів – золота та срібла одним із кращих ювелірів країни, унікальність кожного батька-номінанта, який виховує дітей своїм прикладом і формує сприятливе середовище для країни, та змістовність – адже найкращий батько дає поштовх мріям та прагненням дитини, інформує UAINFO.org.

 

"Нам хотілось би ще раз підкреслити, що кожен тато – це архітектор своєї родини. Звичайно, татусів дуже багато, всі вони заслуговують на хорошу увагу. Наші татусі, яких ми відзначали – вони зібрані з усіх куточків України, вони представники різних галузей, тут освітяни, науковці, медики, журналісти, творча інтелігенція, бізнес, і духовенство – чому, батько хороший – стержень родини, це дух своєї дитини. Той, хто допомагає їй піти в життя. Хай всі татусі будуть зі спокійним батьківським серцем, – каже Наталія Федорчук, голова ВГО "За сімейні цінності". 

Наталія Федорчук та Оксана Білозір під час відкриття церемонії

День батька – щорічне свято на честь татусів. Відзначається у понад 100-та країнах світу. В Україні День батька святкують у третю неділю червня, цього року – лише втретє. Свято офіційно визначено із 8 травня 2019 року відповідним указом Президента. 

Номінанти – а цьогоріч премією відзначено 30 кращих татусів - підкреслюють щодо важливості такого свята, у першу чергу, для збереження родини і української нації загалом:  

"Втримати людей на своїй землі – бо інакше якщо ми проміняємо свою землю на блага міські, якісь речі типу машини, а потім її знищити за 8 років, продавши її і плакати, що я це вчинив? Тому важливо, що свято, що сьогодні є – будуть вітатись ті люди, які цементують родину. Але дуже важливо, що слід звертати увагу – яка це родина? Чи ми виховуємо родину патріотів, чи виховуємо родину, які, на жаль, стануть зрадниками своєї землі. Тому це вибір і його слід завжди робити і мати тут в тім’ячку оцю проблему, яка існує", – переконаний громадський діяч, актор театру і кіно Богдан Бенюк

"Це прекрасна нагода для молодого покоління зрозуміти роль батька, глибше відчути роль матері, усвідомити, на скільки важливою є родина для сьогоднішнього дня і для майбутнього. Ми маємо навчити своїх дітей чомусь важливому. Але навчання – це не насильство. Важливо дітей надихнути, –  вважає український політик, народний депутат 6-го скликання, меценат та благодійник Михайло Лівінський.  

Олександр Клименко – переможець шоу "Голос країни" - батько чотирьох дітей. Каже: татусів день – нагода осмислити роль батька у сучасній сім'ї.  

"Розумієте, тато дуже легко і швидко погодився на роль заробітчанина, який приносить в родину кошти, а далі його дуже мало. Все ж таки така історія є. Саме тому його присутність як активного учасника сімейних процесів – вона необхідна. Крім любові не працює нічого – не працює кнут, хоч він може бути, але він не працює просто. Працює любов. Вона, правда, грає в довгу – треба почекати, можливо, рік чи два. Діти точно виростають. Вони змінюються. І тоді у них залишається радісний наліт, післясмак після власної сім’ї і вони не бояться заводити нову і вони не бояться народжувати дітей, їх виховувати", – каже Клименко. 

Павло Жебрівський та Наталія Федорчук

Любов та повага – головні компоненти у вихованні майбутньої достойної людини, - в один голос впевнені переможці.

"Немає секретів. Може, у Макаренка, у Сухомлинського були секрети – якими він ділився, але тоді часи були інші. Багато безпритульних було. Не знаю, любов. Оце є порада. Любов – це порада для всіх. Тому треба жити з любов'ю і ставитись до ближніх з любов'ю", – радить Народний артист України, актор та телеведучий Остап Ступка. 

Остап Ступка

"Я порадив усім, що ми своїх дітей виховували в любові – виховували і виховуємо – в любові. І це важливо, тому що ми їм нічого не забороняємо. Виховання в любов дає можливість їм правильно ставитись до всіх речей", – каже народний депутат України, засновний БО "МБФ "Європа" Валерій Дубіль.

"З великою повагою, я весь час наставляю своїх дітей, я їм пояснюю, щоб вони ставилися до всіх дорослих, хто старший них, з великою повагою", – говорить Ібрагімов Рауф Рагіф Огли, заслужений тренер з бойових мистецтв, трикратний чемпіон світу з кемпо, почесний президент Федерації кемпо-кемпо в Україні.  

Оксана Білозір – членкиня ВГО "За сімейні цінності" – впевнена: переможці номінації – справжні приклади для дітей та середовища. Мати та батько – нерозривні у вихованні дітей.    

Оксана Білозір

"Нам важливо показати фундаментальну роль батька у сімї. Коли дитина живе в сімї. Де видно – батько відповідальний за свою роботу, є гарантом стабільності в сімї, основою в сімї, чоловічої справжньої сили, бо така справжня добра м’яка батьківська сила – це не замінима, її не можливо нічим – ні успіхами, ні кар’єрою – нічим замінити, бо кожна дитина потребує батьківських обіймів. Це буде великий прогрес, і саме традиція пошанування батька, як фундаменту, як основи, як безпеки – вона буде підніматись хвилею, і ця думаю, що кожен зверне увагу і візьме собі, бо це дуже тепло до душі", – вважає Білозір.

 

Список номінантів:

1. Батьківський комітет 117 гімназії (Володимир Федорчук, Володимир Зікрач, Олександр Бушма, Олег Саєнко, Юрій Марчук, Сергій Здоренко)

2. Віктор Ющенко

3. Валерій Галан

4. Богдан Бенюк

5. Ахтем Сеітаблаєв

6. Павло Жебрівський

7. Валерій Дубіль

8. Олексій Руднєв

9. Олег Берестовий

10. Михайло Лівінський

11. Богдан Гулямов

12. Ростислав Щокін

13. Остап Ступка

14. Олександр Клименко

15. Костянтин Ващенко

16. Віктор Остринський

17. Володимир Кунець

18. Андрій та Святослав Зброй

19. Ібрагімов Рауф Рагіф огли 20. Михайло Зубкович

21. Олег Сморчков

22. Сергій Гданський

23. Олексій Горіцький

24. Зиновій Скоць

25. Іван Малкович

26. Володимир Гусаков

27. Микола Зноба

28. Олександр Герега

29. Ярослав Москаленко

30. Сергій Комісаренко

Партнери церемонії – інтернет-видання UAINFO.orgГО "Інститут свободи слова" та "Home technology group" доєднуються до вітань кращих татусів України. Зичать успіхів. Любові і розуміння у ваших родинах, та усіх українських родинах. 

UAINFOзагрузка...

...
...

РаспродажаПопулярноеНевеста должна выходить замуж невинной. Венок - признак девственности: какие суеверия прижились в Украине

Леди Китти Спенсер рассказала, как чувствовала себя на собственной свадьбе. ВИДЕО

И целого мужа мало: эксперты навали причины женских измен

Почему дети не любят овощи и что с этим делать?

Диетологи рассказали о полезных свойствах черешни

Чем нельзя запивать лекарства, рассказали специалистыКто такой Сергей Тарута? Последние новости о политике и бизнесмене, владельце партии "Основа".