Со шлейфом темных историй: подробности о новом начальнике Генштаба

Роспуск Рады: блогер рассказал, чем опасен план Зеленского

Шок для родителей: в ООН выяснили, когда украинцы вступают в половую жизнь

Парубий призвал украинцев "принюхаться": что происходит

Ветераны выдвинули жесткие требования Зеленскомe

15 военнослужащих погибли, много раненых: что происходило под Волновахой

Проти гепатиту B не привита жодна дитина

31.01.2013 17:46 | Общество | Просмотров: 182

Конкурентна боротьба всередині Партії регіонів за контроль над постачанням імунобіологічних препаратів для боротьби з гепатитом B паралізувала роботу із щепленням населення по всій Україні. З 12 грудня 2012 року в Україні проти гепатиту B не привита жодна дитина. Про це заявила Голова підкомітету з питань законодавчого забезпечення охорони материнства та дитинства, репродуктивного здоров'я Комітету Верховної Ради з питань охорони здоров'я Марія Іонова.

"Зокрема, потреба у вакцині проти гепатиту B визначається виходячи з рівня народжуваності. В Україні щороку народжується близько 500 тис. дітей, які за календарем щеплень повинні отримати 3 вакцини проти гепатиту B, що складає близько 1,5 млн. доз щороку. Однак, на даний час процес вакцинації паралізований", - відзначила Марія Іонова.
За словами депутата, окрім того, що в 2012 році державою було придбано трохи більше 50% доз вакцини від потреби, так ще в регіони України потрапили тільки дві третини препаратів.
Іонова також наголосила, що комітет з питань охорони здоров'я Верховної Ради чекає на остаточні висновки Генпрокуратури щодо можливих фактів смерті дітей від вакцини проти
гепатиту B вітчизняного виробництва. Поки офіційного підтвердження цієї інформація немає.
"Внутрішня війна медичних чиновників від влади, нажаль, призводить лише до дискредитації заходів імунопрофілактики та до зневіри людей у ефективності імунізації та вакцинації" - підкреслила Марія Іонова.
Крім того, депутат відзначила, що за останні 2 роки відзначається зростання захворюваності на керовані інфекції. Зокрема, з кінця 2010 року розпочався черговий епідемічний підйом кору. За 11 місяців 2012 року захворюваність зросла у 38 разів. Зростає захворюваність на краснуху та активні форми туберкульозу.
"При цьому, незважаючи на значне зростання видатків з Державного бюджету на придбання імунобіологічних препаратів для проведення профілактичних щеплень, рівень охоплення вакцинацією населення України щорічно знижується, а найбільше знизився у 2010-2012 роках. І це вже призвело до загрозливої епідеміологічної ситуації в країні", - наголосила депутат.

newsoboz.org

 загрузка...

...
...

РаспродажаПопулярноеВсего четыре ингредиента навсегда избавят вас от газов и вздутия живота

Как диагностировать у себя диабет: названы главные симптомы

Король Саудовской Аравии срочно созвал лидеров арабских стран

Касторовое масло помогает в лечении 25 заболеваний

Настойка сирени на водке — забудьте о болезнях

Мышечные зажимы шеи и спины: как справиться с болевым синдромомКто такой Сергей Тарута? Последние новости о политике и бизнесмене, владельце партии "Основа".