Пятьдесят оттенков российской пропаганды: видео перлов на росТВ

В Киеве простились с погибшей Мариной Поплавской (фото)

Погода в Украине на 21 октября: синоптики не обещают ничего хорошего

Автобус ехал на огромной скорости: стало известно, как погибла звезда "Дизель шоу" Марина Поплавская (видео)

Украину накроет резкое похолодание: синоптик озвучила даты

Россия решилась на отчаянные меры с Крымским мостом из-за теракта в Керчи

Проти гепатиту B не привита жодна дитина

31.01.2013 17:46 | Общество | Просмотров: 166

Конкурентна боротьба всередині Партії регіонів за контроль над постачанням імунобіологічних препаратів для боротьби з гепатитом B паралізувала роботу із щепленням населення по всій Україні. З 12 грудня 2012 року в Україні проти гепатиту B не привита жодна дитина. Про це заявила Голова підкомітету з питань законодавчого забезпечення охорони материнства та дитинства, репродуктивного здоров'я Комітету Верховної Ради з питань охорони здоров'я Марія Іонова.

"Зокрема, потреба у вакцині проти гепатиту B визначається виходячи з рівня народжуваності. В Україні щороку народжується близько 500 тис. дітей, які за календарем щеплень повинні отримати 3 вакцини проти гепатиту B, що складає близько 1,5 млн. доз щороку. Однак, на даний час процес вакцинації паралізований", - відзначила Марія Іонова.
За словами депутата, окрім того, що в 2012 році державою було придбано трохи більше 50% доз вакцини від потреби, так ще в регіони України потрапили тільки дві третини препаратів.
Іонова також наголосила, що комітет з питань охорони здоров'я Верховної Ради чекає на остаточні висновки Генпрокуратури щодо можливих фактів смерті дітей від вакцини проти
гепатиту B вітчизняного виробництва. Поки офіційного підтвердження цієї інформація немає.
"Внутрішня війна медичних чиновників від влади, нажаль, призводить лише до дискредитації заходів імунопрофілактики та до зневіри людей у ефективності імунізації та вакцинації" - підкреслила Марія Іонова.
Крім того, депутат відзначила, що за останні 2 роки відзначається зростання захворюваності на керовані інфекції. Зокрема, з кінця 2010 року розпочався черговий епідемічний підйом кору. За 11 місяців 2012 року захворюваність зросла у 38 разів. Зростає захворюваність на краснуху та активні форми туберкульозу.
"При цьому, незважаючи на значне зростання видатків з Державного бюджету на придбання імунобіологічних препаратів для проведення профілактичних щеплень, рівень охоплення вакцинацією населення України щорічно знижується, а найбільше знизився у 2010-2012 роках. І це вже призвело до загрозливої епідеміологічної ситуації в країні", - наголосила депутат.

newsoboz.org

 загрузка...

...
...

РаспродажаПопулярноеЧтобы не заболеть гриппом, нужно соблюдать только 3 правила!

Вот как за 7 дней выгнать из тела весь лишний сахар

От ненавистных ″усиков″ можно избавиться буквально за 5 минут: вот что надо делать

Можно ли избавиться от закупорки артерий? Вот что наука говорит сейчас

Вот 2 лучших способа вернуть белизну старым вещам: только те, что работают!

9 ритуалов, которые вернут вам зрение 5-летней давностиКто такой Сергей Тарута? Последние новости о политике и бизнесмене, владельце партии "Основа".