В Конгрессе одобрили санкции против "Северного потока-2"

Украина перешла в желтую зону: ограничения и запреты

Президент Эстонии: Украина может рассчитывать на нашу твердую поддержку

Под Киевом обстреляли машину первого помощника президента Сергея Шефира

Президент Литвы в ООН призвал усилить политику непризнания аннексии Крыма

Эрдоган на заседании Генассамблеи ООН заявил, что Турция не признает аннексию Крыма

Політикам категорично не можна ігнорувати критику, якщо вона змістовна – медіа-експерт

25.02.2020 11:46 | Общество | Просмотров: 211

У Києві тривають заняття «Школа політичного прес-секретаря», що проходить за ініціативи ГО «Інститут свободи слова» та ВО «Платформа громадянських ініціатив». Лектори, які є справжніми профі у своїй справі, діляться своїми знаннями з новим поколінням професійних прес-секретарів.

Сформувати позитивний імідж політика – справа не проста, проте для професіоналів – цілком буденна, – впевнена власниця PR-агенції Ольга Зубко, пояснює: імідж політика – радше не про зовнішність, а про внутрішній зміст, дії та мислення. Хочете вивести політика на певний рівень – слід правильно ставити завдання, і шукати шляхи досягнення.

 

Про формування комунікації зі ЗМІ слухачам розповіла медіа-консультант Маргарита Велькова. Переконує: відмовлятись від спілкування з медіа – неприпустимо, та категорично не можна ігнорувати критику, якщо навіть вона має замовний характер.

Лектор курсу «Школа прес-секретаря політика» Олена Мячина – спеціаліст антикризової комунікації – водночас переконує: в сучасному світі швидкість реакції має вирішальне значення, та часом – краще витримати паузу. Прес-секретарям же радить: обирати професію з холодним розумом – бо цією роботою доведеться жити і вдень, і вночі. А в команді фахівців – вирішувати вкрай кризові ситуації.

Інтернет-видання UAINFO виступає медіа-партнером Школи прес-секретаря політика та буде публікувати ексклюзивні інтерв'ю з лекторами та учасниками курсу.загрузка...

...
...

РаспродажаПопулярноеКеннеди, Гуччи, Ли, Брандо и Хемингуэй: 5 известных семей с "родовыми проклятиями"

Журналисты выяснили, сколько денег у семьи Кейт Миддлтон

Опасно для здоровья: эксперт рассказал, какой хлеб нельзя есть ни в коем случае

Журнал Time назвал 100 самых влиятельных людей планеты

Крестница принца Чарльза вышла замуж за возлюбленного после 26 лет отношений. ФОТО, ВИДЕО

Самое эпичное событие. Ученые выяснили, как и когда умрет СолнцеКто такой Сергей Тарута? Последние новости о политике и бизнесмене, владельце партии "Основа".