В Киев приехал беглый соратник Януковича: пока прячется, но в лучшем отеле

За украинцами следят через умные телевизоры: кто и зачем собирает информацию

Дорога смерти: сегодня День памяти жертв Бабьего Яра

Боевики на Донбассе устраивают облавы на "отказников"

Украина не смогла договориться с МВФ о новой программе: окончательное соглашение не подписано

Какой будет погода в октябре: синоптик шокировал прогнозом

Політикам категорично не можна ігнорувати критику, якщо вона змістовна – медіа-експерт

25.02.2020 11:46 | Общество | Просмотров: 166

У Києві тривають заняття «Школа політичного прес-секретаря», що проходить за ініціативи ГО «Інститут свободи слова» та ВО «Платформа громадянських ініціатив». Лектори, які є справжніми профі у своїй справі, діляться своїми знаннями з новим поколінням професійних прес-секретарів.

Сформувати позитивний імідж політика – справа не проста, проте для професіоналів – цілком буденна, – впевнена власниця PR-агенції Ольга Зубко, пояснює: імідж політика – радше не про зовнішність, а про внутрішній зміст, дії та мислення. Хочете вивести політика на певний рівень – слід правильно ставити завдання, і шукати шляхи досягнення.

 

Про формування комунікації зі ЗМІ слухачам розповіла медіа-консультант Маргарита Велькова. Переконує: відмовлятись від спілкування з медіа – неприпустимо, та категорично не можна ігнорувати критику, якщо навіть вона має замовний характер.

Лектор курсу «Школа прес-секретаря політика» Олена Мячина – спеціаліст антикризової комунікації – водночас переконує: в сучасному світі швидкість реакції має вирішальне значення, та часом – краще витримати паузу. Прес-секретарям же радить: обирати професію з холодним розумом – бо цією роботою доведеться жити і вдень, і вночі. А в команді фахівців – вирішувати вкрай кризові ситуації.

Інтернет-видання UAINFO виступає медіа-партнером Школи прес-секретаря політика та буде публікувати ексклюзивні інтерв'ю з лекторами та учасниками курсу.загрузка...

...
...

РаспродажаПопулярноеЧудо-сироп: укрепит память, поможет зрению, слуху и избавиться от жира на животе

Болит слева в животе: о каких заболеваниях сигнализирует организм

Кто регулярно пьёт чай - у того мозг здоровее. Вот почему

Парацетамол признали опасным: ученые назвали тревожные симптомы

Лук спасает от рака: медики назвали "профилактическое" количество в питании

Часто страдаете от боли в плече? Вот что надо делатьКто такой Сергей Тарута? Последние новости о политике и бизнесмене, владельце партии "Основа".