Сенченко: Крым не хотел уходить, 20-летняя игра РФ провалилась бы без спецназа

"Справедливость Стерненко - справедливость всем": акция под Офисом президента. ВИДЕО+ФОТОрепортаж

"Крым - это Украина" - Байден поможет противостоять российской агрессии

Зеленский подписал указ о мерах по деоккупации Крыма

Прогресса нет: Меркель не видит изменений в вопросе территориальной целостности Украины

Украина ввела санкции против Медведчука и его жены

Політикам категорично не можна ігнорувати критику, якщо вона змістовна – медіа-експерт

25.02.2020 11:46 | Общество | Просмотров: 190

У Києві тривають заняття «Школа політичного прес-секретаря», що проходить за ініціативи ГО «Інститут свободи слова» та ВО «Платформа громадянських ініціатив». Лектори, які є справжніми профі у своїй справі, діляться своїми знаннями з новим поколінням професійних прес-секретарів.

Сформувати позитивний імідж політика – справа не проста, проте для професіоналів – цілком буденна, – впевнена власниця PR-агенції Ольга Зубко, пояснює: імідж політика – радше не про зовнішність, а про внутрішній зміст, дії та мислення. Хочете вивести політика на певний рівень – слід правильно ставити завдання, і шукати шляхи досягнення.

 

Про формування комунікації зі ЗМІ слухачам розповіла медіа-консультант Маргарита Велькова. Переконує: відмовлятись від спілкування з медіа – неприпустимо, та категорично не можна ігнорувати критику, якщо навіть вона має замовний характер.

Лектор курсу «Школа прес-секретаря політика» Олена Мячина – спеціаліст антикризової комунікації – водночас переконує: в сучасному світі швидкість реакції має вирішальне значення, та часом – краще витримати паузу. Прес-секретарям же радить: обирати професію з холодним розумом – бо цією роботою доведеться жити і вдень, і вночі. А в команді фахівців – вирішувати вкрай кризові ситуації.

Інтернет-видання UAINFO виступає медіа-партнером Школи прес-секретаря політика та буде публікувати ексклюзивні інтерв'ю з лекторами та учасниками курсу.загрузка...

...
...

РаспродажаПопулярноеСмерть д’Артаньяна: кто стоит за покушением на Михаила Боярского?

Хотите перезагрузиться? Начните с весеннего гардероба!

Сколько стоят продукты в Польше - фото с ценами в супермаркетах

Исследование: Употребление кофе снижает риск сердечной недостаточности

"Жирная точка на кето". Анита Луценко рассказала о плюсах и минусах популярной диеты для похудения

Как выглядят женщины в странах с "хорошей рождаемостью"?Кто такой Сергей Тарута? Последние новости о политике и бизнесмене, владельце партии "Основа".