У Зеленского присмотрелись к "огурцам" правительства Порошенко: "Очень вяло"

Зеленский провел с Меркель важный разговор: о чем говорили

В Европарламенте на важную должность избрали противницу дружбы ЕС с Путиным

Морозы ударят в сентябре: метеоролог дала прогноз на ближайшие месяцы

Стало известно, чем отделалаются водители из кортежа Зеленского

120 тысяч на руки? А у меня - 22 тысячи: Зеленский в шоке от зарплат чиновников в Одессе

Палатний: Криміногенна ситуація в державі вимагає негайного посилення заходів протидії

24.03.2014 17:08 | Общество | Просмотров: 236

Керівництво держави та уряду повинне негайно забезпечити ефективну роботу правоохоронних органів і вжити невідкладних заходів щодо протидії злочинності, зокрема у центральних областях України.

Про це сьогодні під час Погоджувальної ради у Верховній Раді України заявив народний депутат України від фракції «УДАР», голова Комітету з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму Артур Палатний.

«До мене, як до народного депутата України, протягом останніх 10 днів надійшло 75 звернень від мешканців Києва та Київської області з приводу різкого погіршення криміногенної ситуації в регіоні. Під прапорами різноманітних громадських організацій і так званої Самооборони Майдану відбуваються масові збройні напади, захоплення держустанов, приватних офісів та компаній. Люди просять владу терміново відреагувати на ці процеси», - зазначив депутат.

На думку Палатного, однією з причин неефективної роботи правоохоронних органів є безвідповідальна кадрова політика влади у силових відомствах. «Проводити кадрові призначення у МВС за квотним принципом - неправильно. Мені незрозуміло, яким чином на керівних посадах у Слідчому управлінні МВС України опинилися такі люди як Татаринов і Чинчин, які публічно у ЗМІ поливали брудом лідерів Майдану і працювали проти українського народу. До цих пір у Києві та Київській області не призначені начальники райуправлінь, міліція деморалізована. Тому ситуація потребує негайного врегулювання», - наголосив народний депутат.

Голова парламентського комітету також додав, що до нього масово звертаються спортсмени, директори ДЮСШ у Криму, на сім'ї яких тисне самопроголошена влада. «Вони просять забезпечити їм притулок і тимчасове житло на материковій частині країни. Від імені профільного комітету ми найближчим часом надішлемо відповідне звернення до Кабміну і просимо у терміновому порядку розглянути це питання», - сказав Артур Палатний.загрузка...

...
...

РаспродажаПопулярное10 естественных способов восстановить метаболизм и похудеть

21 признак, что в вашем теле могут быть паразиты

Перекись водорода и рак: вот что наука знает уже 50 лет и должны узнать вы

Хирург отговаривает от операции и советует делать простую зарядку

Минус 9 кг: 8 способов выгнать все токсины из толстой кишки, как советуют врачи

5 обследований, которые каждый мужчина должен проходить хотя бы раз в годКто такой Сергей Тарута? Последние новости о политике и бизнесмене, владельце партии "Основа".