В Киев приехал беглый соратник Януковича: пока прячется, но в лучшем отеле

За украинцами следят через умные телевизоры: кто и зачем собирает информацию

Дорога смерти: сегодня День памяти жертв Бабьего Яра

Боевики на Донбассе устраивают облавы на "отказников"

Украина не смогла договориться с МВФ о новой программе: окончательное соглашение не подписано

Какой будет погода в октябре: синоптик шокировал прогнозом

Палатний: Криміногенна ситуація в державі вимагає негайного посилення заходів протидії

24.03.2014 17:08 | Общество | Просмотров: 244

Керівництво держави та уряду повинне негайно забезпечити ефективну роботу правоохоронних органів і вжити невідкладних заходів щодо протидії злочинності, зокрема у центральних областях України.

Про це сьогодні під час Погоджувальної ради у Верховній Раді України заявив народний депутат України від фракції «УДАР», голова Комітету з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму Артур Палатний.

«До мене, як до народного депутата України, протягом останніх 10 днів надійшло 75 звернень від мешканців Києва та Київської області з приводу різкого погіршення криміногенної ситуації в регіоні. Під прапорами різноманітних громадських організацій і так званої Самооборони Майдану відбуваються масові збройні напади, захоплення держустанов, приватних офісів та компаній. Люди просять владу терміново відреагувати на ці процеси», - зазначив депутат.

На думку Палатного, однією з причин неефективної роботи правоохоронних органів є безвідповідальна кадрова політика влади у силових відомствах. «Проводити кадрові призначення у МВС за квотним принципом - неправильно. Мені незрозуміло, яким чином на керівних посадах у Слідчому управлінні МВС України опинилися такі люди як Татаринов і Чинчин, які публічно у ЗМІ поливали брудом лідерів Майдану і працювали проти українського народу. До цих пір у Києві та Київській області не призначені начальники райуправлінь, міліція деморалізована. Тому ситуація потребує негайного врегулювання», - наголосив народний депутат.

Голова парламентського комітету також додав, що до нього масово звертаються спортсмени, директори ДЮСШ у Криму, на сім'ї яких тисне самопроголошена влада. «Вони просять забезпечити їм притулок і тимчасове житло на материковій частині країни. Від імені профільного комітету ми найближчим часом надішлемо відповідне звернення до Кабміну і просимо у терміновому порядку розглянути це питання», - сказав Артур Палатний.загрузка...

...
...

РаспродажаПопулярноеЧудо-сироп: укрепит память, поможет зрению, слуху и избавиться от жира на животе

Болит слева в животе: о каких заболеваниях сигнализирует организм

Кто регулярно пьёт чай - у того мозг здоровее. Вот почему

Парацетамол признали опасным: ученые назвали тревожные симптомы

Лук спасает от рака: медики назвали "профилактическое" количество в питании

Часто страдаете от боли в плече? Вот что надо делатьКто такой Сергей Тарута? Последние новости о политике и бизнесмене, владельце партии "Основа".