Путин выступил с наглым заявлением о Крыме

Переход на зимнее время 2018: что нужно знать

Растаможка евроблях: какие авто станет ввозить дешевле, сравнительная таблица

Погода на 23 октября: в Украину идет осенний холод

Медицина в Украине: кому будут возмещать стоимость препаратов

Я не здамся без бою! Оккупированный Донецк запел на украинском языке (видео)

Палатний: Боротися із проблемою жорстокого поводження з дітьми потрібно законодавчими і соціальними методами

12.10.2017 15:43 | Общество | Просмотров: 155

В Україні спостерігається високий рівень смертності дітей від зовнішніх причин, фіксується велика кількість випадків катування і сексуального насильства щодо дітей. У зв’язку з цим у Верховній Раді України готується до ухвалення в другому читанні законопроект про запобігання та протидію домашньому насильству.

Про це під час комітетських слухань у парламенті на тему запобігання негативним явищам серед дітей сказав народний депутат України, голова Комітету ВРУ з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму Артур Палатний.

Депутат наголосив, що в багатьох регіонах України існують проблеми із нестачею кадрів в соціальних службах. Прийнятий Верховною Радою закон про збільшення вдвічі чисельності служб у справах дітей не виконується у більшості міст і районах. Крім того, існує необхідність законодавчого регулювання відповідальності працівників навчальних та медичних закладів за своєчасне інформування соціальних служб і правоохоронних органів про випадки домашнього насильства та інші форми жорстокого поводження з дитиною.

«Якщо соціальний працівник, вчитель або лікар бачить побиту дитину, володіє інформацією про байдуже ставлення до неї з боку батьків, проте належним чином  не реагує на це, він має нести юридичну відповідальність, у разі загибелі чи каліцтва дитини, здійснення стосовно неї сексуального насильства», - зазначив Палатний.

На переконання народного депутата, для вирішення проблеми дитячого насильства потрібно зробити ряд кроків. «По-перше, маємо налагодити ефективну взаємодію всіх структур, які мають відношення до цього питання,  – соціальних служб, поліції, ДСНС, навчальних та медичних закладів, прокуратури та судів. По-друге, потрібно створювати в суспільстві атмосферу нетерпимості до насильства. Саме тоді вчасно будемо отримувати інформацію про насильство над дитиною, саме тоді знайдуться громадяни, які будуть самотужки зупиняти кривдників дітей. І, по-третє, мусимо навчити дітей правилам безпеки життя. В цьому напрямку має працювати і школа, і ДСНС, і дитячі організації», - вважає Палатний.загрузка...

...
...

РаспродажаПопулярное5 тревожных признаков, что ваши артерии уже забиты бляшками

Чтобы не заболеть гриппом, нужно соблюдать только 3 правила!

Вот как за 7 дней выгнать из тела весь лишний сахар

От ненавистных ″усиков″ можно избавиться буквально за 5 минут: вот что надо делать

Можно ли избавиться от закупорки артерий? Вот что наука говорит сейчас

Вот 2 лучших способа вернуть белизну старым вещам: только те, что работают!Кто такой Сергей Тарута? Последние новости о политике и бизнесмене, владельце партии "Основа".