Авдеевка снова под огнем: тревожные вести с фронта

Для украинцев в деле Савченко заложена серьезная опасность

Суд принял решение по Савченко

Отвел в спортзал и выбил из него всю дурь: неожиданное заявление по избиению президента

У террористов паника: ДНРовцы обнаружили на Донбассе «американский спецназ»

Езжайте в АТО: украинцы больше не увидят «Иронию судьбы» и «Кавказскую пленницу»

Пакет треба? Случай в у супермаркете Івано-Франковска

28.01.2017 14:11 | Общество | Просмотров: 1389

На Прикарпаття перебралися понад 4 тисячі жителів Донбасу.
- Пакет треба? - питає продавщиця у супермаркеті Івано-Франківська, передає історію NewsOboz.org з посиланням на Апріорі.
- Что? Я не понимаю! - дратується висока жінка біля каси. Люди у черзі здогадуються, що вона - переселенка. Із тих, які наполягають, аби із ними говорили "на нормальном языке". Озивається жінка у черзі за цією: - Пакет - це "кульок". Ви в Україні, маєте знати мову. Висока обертається, відкриває рота, але нічого не може сказати. За нею стоїть чорношкіра жінка з дредами. Черга регочеІсторію розповіла подруга Оксана з Івано-Франківська. Вона була свідком цієї словесної перепалки.- Пригадалися дві історії, - продовжує Оксана. - На початку війни в медуніверситеті Івано-Франківська побилися двоє афроамериканців із Конго. Один - із першого курсу вчився тут. А другий - приїхав із донецького вузу. Той, що перевівся, назвав франківського "бандерівцем", цей - заїхав у пику. Бійка переросла в масову. Кажуть, у деканаті обох хотіли вигнати з університету. Але група "бандерівця" заявила: якщо його - то і нас.А на одному з факультетів столичного університету імені Шевченка найбільшими патріотами України виявилися китайці. Викладачка англійської запитала у групи, чи не заперечуватимуть, якщо вона дещо пояснюватиме російською. Ніхто не був проти. Окрім трьох китайців. Вони, їдучи в Київ, вчили українську.загрузка...

...
...

РаспродажаПопулярноеГороскоп на апрель 2018 для разных знаков зодиака

Как предупредить болезни? 10 анализов, которые нужно сдать каждому

Как сделать полотенца белыми без кипячения и стирки

Как узнать, кто именно следит за вами в Фейсбуке, и запретить это (фото)

Как отмолить родовые грехи: даже те, что были совершены прошлыми поколениями

Подсказка для водителей: вот когда можно садиться за руль после застольяКто такой Сергей Тарута? Последние новости о политике и бизнесмене, владельце партии "Основа".