Кто получит «зимние» субсидии: в Минфине прокомментировали нехватку денег

Ей вручили Нобелевку за выявление способа не стареть: вот как это сделать

«Перенесение» Рождество: мусульмане требуют справедливости

Как Кремль расшатывал Украину: переписка сепаратистов с российскими кураторами

Бросались картошкой и конфетами: под Киевом орудовала дорожная банда

Ах, вы сволочи! Ватные пенсионеры устроили жуткий скандал в Мариуполе

Обіцянки задокументовано: на Житомирщині кандидат готовий скласти мандат депутата, якщо не виконає програму

17.10.2014 12:45 | Общество | Просмотров: 289

Кандидат у народні депутати по 64 округу (Житомирщина) Євген Дзюба готовий відповідати перед законом у випадку невиконання передвиборчої програми.

Про це йдется у договорі, який кандидат підписує із виборцями.

За словами Дзюби, відсутність юридичної відповідальності за невиконання передвиборчих обіцянок - велика прогалина в українському законодавстві, оскільки це дозволяє політикам безкарно обіцяти золоті гори перед виборами і начисто забути про своїх виборців - після них.

«Я завжди виконую свої обіцянки, оскільки даю їх зважено і обіцяю тільки те, що реально можу і планую виконувати. Я готовий нести кримінальну відповідальність, якщо раптом у Верховній Раді не виконаю обіцяне своїм виборцям», - зазначив Дзюба.

Документ, який пропонує підписати кандидат, є типовим зразком контракту про найм на роботу. Роботодавцем виступає виборець, який наймає кандидата в депутати України. Згідно з угодою, наймач має право в будь-який час звертатися до народного депутата, вимагати від нього підтримки в забезпеченні своїх законних прав, свобод та інтересів, а також звіту про виконану роботу.

У разі невиконання умов договору Дзюба зобов'язується скласти мандат народного депутата.

У штабі кандидата поки не повідомляють, скільки договорів підписано, але нумерація на відкріпних талонах вже перевалила чотиризначне число, і кількість охочих підписати документ продовжує зростати.

Окрім того, Дзюба повідомив, що у разі перемоги на виборах відмовиться від усіх пільг, а зарплатню депутата перераховуватиме талановитим дітям Житомирщини.

Євген Дзюба - голова наглядової ради банку Union Standard Bank. Вирішив піти у політику після перемоги Майдану. Своєю задачею у владі бачить нормалізацію курсу долару та створення пільгових умов для розвитку сільського господарства.загрузка...

...
...

РаспродажаПопулярноеЧто положить в кошелек для богатства

Делать это упражнение всего 1 раз в 2 дня, спина перестанет болеть сразу же (фото)

Как вымести из дома негатив, болезни и отрицательную энергию, привлечь деньги

Предсказание на весь 2018 год от известного астролога Павла Глобы

Как 100 приседаний: специалисты назвали рецепт жиросжигающего напитка

Что категорически нельзя делать напротив зеркалКто такой Сергей Тарута? Последние новости о политике и бизнесмене, владельце партии "Основа".