Чехия зовет украинцев на борьбу с жуком-короедом

И первые заморозки, и потепление: погода на неделю

Ночью 23 и 24 сентября в Украине объявлен первый уровень опасности из-за заморозков

Больше не гостайна: ГБР открыло доступ к секретным указам Порошенко

В Кремле Зеленскому поставили "диагноз"

Отопительный сезон: когда начнется и где под угрозой срыва

Обіцянки задокументовано: на Житомирщині кандидат готовий скласти мандат депутата, якщо не виконає програму

17.10.2014 12:45 | Общество | Просмотров: 350

Кандидат у народні депутати по 64 округу (Житомирщина) Євген Дзюба готовий відповідати перед законом у випадку невиконання передвиборчої програми.

Про це йдется у договорі, який кандидат підписує із виборцями.

За словами Дзюби, відсутність юридичної відповідальності за невиконання передвиборчих обіцянок - велика прогалина в українському законодавстві, оскільки це дозволяє політикам безкарно обіцяти золоті гори перед виборами і начисто забути про своїх виборців - після них.

«Я завжди виконую свої обіцянки, оскільки даю їх зважено і обіцяю тільки те, що реально можу і планую виконувати. Я готовий нести кримінальну відповідальність, якщо раптом у Верховній Раді не виконаю обіцяне своїм виборцям», - зазначив Дзюба.

Документ, який пропонує підписати кандидат, є типовим зразком контракту про найм на роботу. Роботодавцем виступає виборець, який наймає кандидата в депутати України. Згідно з угодою, наймач має право в будь-який час звертатися до народного депутата, вимагати від нього підтримки в забезпеченні своїх законних прав, свобод та інтересів, а також звіту про виконану роботу.

У разі невиконання умов договору Дзюба зобов'язується скласти мандат народного депутата.

У штабі кандидата поки не повідомляють, скільки договорів підписано, але нумерація на відкріпних талонах вже перевалила чотиризначне число, і кількість охочих підписати документ продовжує зростати.

Окрім того, Дзюба повідомив, що у разі перемоги на виборах відмовиться від усіх пільг, а зарплатню депутата перераховуватиме талановитим дітям Житомирщини.

Євген Дзюба - голова наглядової ради банку Union Standard Bank. Вирішив піти у політику після перемоги Майдану. Своєю задачею у владі бачить нормалізацію курсу долару та створення пільгових умов для розвитку сільського господарства.загрузка...

...
...

РаспродажаПопулярноеПарацетамол признали опасным: ученые назвали тревожные симптомы

Лук спасает от рака: медики назвали "профилактическое" количество в питании

Часто страдаете от боли в плече? Вот что надо делать

Снимет спазмы и проведет детокс: вот что будет с вашим телом, если начнете регулярно пить имбирный чай

Не насморк, а рак: онколог предупредил о самых опасных симптомах

Солевые повязки творят чудеса: забытые, но действенные рецептыКто такой Сергей Тарута? Последние новости о политике и бизнесмене, владельце партии "Основа".