Я сепар. И от меня отказались все мои родственники из Одессы и Винницы (видео)

Паспорта РФ и украинский язык: жители освобожденных сел удивили ВСУ

Количество "200-х" будет расти: ДНРовцев косит "третьея сила"

Долгожители раскрыли секрет, как дожить до 100 лет

На оккупированном Донбассе поиздевались над русским языком

Если вам звонят с вашего же собственного номера, ни в коем случае не берите трубку!

Наш оператор бореться за життя. Йому потрібна допомога (ФОТО, додане нове ВІДЕО)

01.03.2016 14:45 | Общество | Просмотров: 354

Анатолій Мартиненко, оператор каналу INTV жив активним, творчим життям. Але страховки від хвороби не має ніхто. Зараз він на війні, на війні за своє життя. Зараз - як на лінії вогню. Його фронт - це гемодіаліз, пише NewsOboz.org з посиланням на INTVua.

 

Ось, що пише на сайті Української біржі благодійності про два роки боротьби за життя свого батька донька Анатолія Мартиненка, Наталя:

Ми жили насиченим життям дружньої творчої сім'ї. Зараз - як на лінії вогню. Наш фронт - це гемодіаліз, одне з найтяжчих лікарняних відділень. Наш тил - це дім, де ми лише ночуємо. І то не завжди. І там, і там потрібно бути універсальними солдатами. А ще великими оптимістами, незважаючи ні на що. Для того, щоб ділитися своєю життєвою енергією з татом. Щоб він просто жив. Тому що в нього немає нирок. А всі інші органи в аварійному стані. Тато працював оператором на телебаченні і годував сім'ю. А цукровий діабет прогресував. І за один рік відібрав обидві нирки і ногу.

Перший татовий гемодіаліз відбувся 28 серпня 2013 року. Це день, коли функцію живого органу вперше і назавжди взяв на себе апарат "штучна нирка". А ще в цей день святкується велике православне свято Успіння Пресвятої Богородиці Марії. І мій День народження. Про який мені тоді вперше довелося забути.

Два роки промайнули наче жахливий сон. Нескінченні дні і ночі в стаціонарах та реанімаціях, ампутація ноги, численні операції... І німа фраза в очах лікарів: ми нічого не обіцяємо. А потому й висловлена: - У нас з такими захворюваннями люди не живуть, ми ж не Німеччина.

 

Та ми міцно віримо: життя триває. Для того щоб людина з такими важкими діагнозами просто існувала, її рідним потрібно буквально стати медиками і постійно бути поруч. На жаль, навіть цього замало. Тому ми просимо про допомогу всіх добрих і небайдужих людей. Тато дуже потребує лазерної терапії сухої гангрени: це єдина можливість зберегти другу ногу. А також протезування, щоб підвестися з обридлого інвалідного візка. І ліків, без яких неможливо провести життєво необхідний діаліз.

Ми віримо: допомога можлива.

 

Тому що всі ми брати та сестри во Христі. Тому що сам Бог сказав у Біблії: "Те, що ви зробили одному з малих цих - те ви Мені зробили".

Додаємо сюжет про Анатолія з програми "Свідок", канал НТН.

 

ПІБ: Мартиненко Анатолій Дмитрович, 23.08.1960

Місто: Київ

Діагноз: цукровий діабет II типу важкої форми, стадія субкомпенсації. Хронічна хвороба нирок V (термінальної) стадії: діабетична нефропатія. Хронічна ниркова недостатність IV стадії, пролонгована сеансами програмного гемодіалізу. Анемія. Вторинний гіперпаратиреоз. Хронічний вірусний гепатит С. Артеріальна гіпертензія III стадії, 2 ступінь, кардіоваскулярний ризик IV. Ішемічна хвороба серця, атеросклеротичний кардіосклероз. Діабетична ретинопатія, катаракта обох очей. Діабетична ангіопатія нижніх кінцівок. Ампутаційна культя нижньої третини правого стегна. Суха гангрена IV-V пальців лівої стопи

 

Потрiбно зiбрати 190 738 грн.

 

Допомогти Анатолію Мартиненку ЗАРАЗ або на картку Приват банку: 5168 7572 2864 7709 Наталя Мартиненко.

 загрузка...

...
...

РаспродажаПопулярное6 признаков того, что вас о чем-то пытается предупредить ваш ангел-хранитель

Что нужно сделать перед Новым 2018 годом: советы для каждого Знака Зодиака

Как отличить настоящий алкоголь от подделки

Одесский астролог - о Крыме, Донбассе и Украине в 2018 году

Самые работающие рецепты от кашля — вам в копилку

Что можно, а чего нельзя делать во время новогодних праздниковКто такой Сергей Тарута? Последние новости о политике и бизнесмене, владельце партии "Основа".