Гордость не звенит в карманах: россияне "послали" Путина с Крымом, а "ДНР/ЛНР" попросили не присоединять (видео)

Украинских водителей ждет неприятное подорожание

Израиль взломал пусковые коды российских С-300 и взорвал базу ПВО Сирии, которая даже не заметила самолеты

Синоптическое свинство со снегом: идет резкое изменение погоды

Старая система не работает: родителей просят перерегистрироваться в очереди в детский сад

Уникальный украинский гаджет звукомаскировки "взорвал" Запад (фото, видео)

Наш оператор бореться за життя. Йому потрібна допомога (ФОТО, додане нове ВІДЕО)

01.03.2016 14:45 | Общество | Просмотров: 283

Анатолій Мартиненко, оператор каналу INTV жив активним, творчим життям. Але страховки від хвороби не має ніхто. Зараз він на війні, на війні за своє життя. Зараз - як на лінії вогню. Його фронт - це гемодіаліз, пише NewsOboz.org з посиланням на INTVua.

 

Ось, що пише на сайті Української біржі благодійності про два роки боротьби за життя свого батька донька Анатолія Мартиненка, Наталя:

Ми жили насиченим життям дружньої творчої сім'ї. Зараз - як на лінії вогню. Наш фронт - це гемодіаліз, одне з найтяжчих лікарняних відділень. Наш тил - це дім, де ми лише ночуємо. І то не завжди. І там, і там потрібно бути універсальними солдатами. А ще великими оптимістами, незважаючи ні на що. Для того, щоб ділитися своєю життєвою енергією з татом. Щоб він просто жив. Тому що в нього немає нирок. А всі інші органи в аварійному стані. Тато працював оператором на телебаченні і годував сім'ю. А цукровий діабет прогресував. І за один рік відібрав обидві нирки і ногу.

Перший татовий гемодіаліз відбувся 28 серпня 2013 року. Це день, коли функцію живого органу вперше і назавжди взяв на себе апарат "штучна нирка". А ще в цей день святкується велике православне свято Успіння Пресвятої Богородиці Марії. І мій День народження. Про який мені тоді вперше довелося забути.

Два роки промайнули наче жахливий сон. Нескінченні дні і ночі в стаціонарах та реанімаціях, ампутація ноги, численні операції... І німа фраза в очах лікарів: ми нічого не обіцяємо. А потому й висловлена: - У нас з такими захворюваннями люди не живуть, ми ж не Німеччина.

 

Та ми міцно віримо: життя триває. Для того щоб людина з такими важкими діагнозами просто існувала, її рідним потрібно буквально стати медиками і постійно бути поруч. На жаль, навіть цього замало. Тому ми просимо про допомогу всіх добрих і небайдужих людей. Тато дуже потребує лазерної терапії сухої гангрени: це єдина можливість зберегти другу ногу. А також протезування, щоб підвестися з обридлого інвалідного візка. І ліків, без яких неможливо провести життєво необхідний діаліз.

Ми віримо: допомога можлива.

 

Тому що всі ми брати та сестри во Христі. Тому що сам Бог сказав у Біблії: "Те, що ви зробили одному з малих цих - те ви Мені зробили".

Додаємо сюжет про Анатолія з програми "Свідок", канал НТН.

 

ПІБ: Мартиненко Анатолій Дмитрович, 23.08.1960

Місто: Київ

Діагноз: цукровий діабет II типу важкої форми, стадія субкомпенсації. Хронічна хвороба нирок V (термінальної) стадії: діабетична нефропатія. Хронічна ниркова недостатність IV стадії, пролонгована сеансами програмного гемодіалізу. Анемія. Вторинний гіперпаратиреоз. Хронічний вірусний гепатит С. Артеріальна гіпертензія III стадії, 2 ступінь, кардіоваскулярний ризик IV. Ішемічна хвороба серця, атеросклеротичний кардіосклероз. Діабетична ретинопатія, катаракта обох очей. Діабетична ангіопатія нижніх кінцівок. Ампутаційна культя нижньої третини правого стегна. Суха гангрена IV-V пальців лівої стопи

 

Потрiбно зiбрати 190 738 грн.

 

Допомогти Анатолію Мартиненку ЗАРАЗ або на картку Приват банку: 5168 7572 2864 7709 Наталя Мартиненко.

 загрузка...

...
...

РаспродажаПопулярноеМудрые советы на все случаи жизни

Пикник без проблем: как уберечь себя от клещей на все лето (фото, видео)

10 секретов, как отличить настоящие банкноты от фальшивых

9 дней после смерти: почему они так важны

Старинные приметы: как вымести из дома негатив и привлечь деньги

Несколько способов превратить галстук в потрясающий узел (видео)Яндекс.Метрика