США и Европа могут и должны уничтожить экономику РФ – Foreign Policy

Домашнее задание. Чего ждать Украине после визита госсекретаря США Блинкена

Зеленский провел встречу с Блинкеном: основные заявления

"Угроза возможна, никто не хочет этих сюрпризов": Зеленский назвал медленным отвод войск РФ от Украины

Сергей Дейнеко: Теоретически войска РФ до сих пор могут начать вторжение из Крыма

Госдеп США призвал критиковать действия РФ в отношении Украины

Міжнародний жіночий рух "За сімейні цінності" запропонував провести флеш-моб на підтримку українських дизайнерів

21.04.2021 14:41 | Общество | Просмотров: 24

Міжнародний жіночий рух "За сімейні цінності" закликає українців по всьому світу провести флеш-моб на підтримку дизайнерів України. 

Про це йдеться у дописі руху у соцмережі, інформує NewsOboz.org з посиланням на  UAINFO.org.

"27 квітня одягніться в одяг, аксесуари українських дизайнерів! Поширте своє фото у соціальних мережах із позначкою українських дизайнерів та брендів за хештегами: #одягаю_українське та #Ukraine_fashion Долучаємо своїх друзів по всьому світу! Побачимо, скільки нас є!", – йдеться у повідомленні.

Українське робить світ колоритнішим, переконані у організації.

Міжнародний жіночий рух "За сімейні цінності" також ініціював затвердження 27 квітня як День дизайнера України та проведення в цей день щорічного флеш-мобу, спрямованого на популяризацію українських дизайнерів.

Все більше молоді бачить свою професійну реалізацію в креативній індустрії. Все більше українських жінок реалізовують свій творчий потенціал у галузі fashion індустрії, створюючи власні бренди.

"Ми закликаємо державу звернути увагу на цей напрям і підтримати виготовлення національної якісної тканини, фурнітури; запровадити державні програми для придбання дизайнерами сучасних технічних пристроїв, на законодавчому рівні захистити fashion вироби від плагіату, сприяти функціонуванню професійних навчальних закладів, створенню дизайнерських центрів, арт-галерей, де можливе розкриття талановитих дизайнерів та їх подальша реалізація у перспективних проектах", – додали в організації.

За таких умов креативна індустрія матиме сплеск не лише на національному рівні, а й матиме великі перспективи на міжнародній арені. А це захищеність українських сімей, самозайнятість населення, додаткові робочі місця.

Сучасне покоління сприймає світ через візію. Саме тому щороку 27 квітня українці, популяризуючи українських дизайнерів, зможуть демонструвати собі та всьому населенню планети витвори національної якості. 

UAINFOзагрузка...

...
...

РаспродажаПопулярное"Непотопляемая": история медсестры, которая пережила три кораблекрушения, включая "Титаник"

20 интересных фактов о Франции

Бабченко: Что делать, если началась война

Светлана Фус: Диета не решает проблемы с лишним весом

Модная маркировка продуктов: почему нужно читать состав на упаковке

Как приготовить дома гавайскую пиццу: рецепт для любителей курицы с ананасамиКто такой Сергей Тарута? Последние новости о политике и бизнесмене, владельце партии "Основа".