Украину накроет резкое похолодание: синоптик озвучила даты

Россия решилась на отчаянные меры с Крымским мостом из-за теракта в Керчи

У Путина нашли замену Совету Европы

США предложили украинской армии фрегаты Oliver Hazard Perry - СМИ

Путин: Крым — это наше. Но не потому, что мы пришли и что-то схапали

Мы попадем в рай, а Украина торгует русофобией: самые бредовые заявления Путина на ''Валдае''

Харьковские предприниматели просят народного депутата защитить их права (ФОТО)

30.11.2014 14:53 | Общество | Просмотров: 991

У Харкові вже декілька днів страйкують підприємці найбільшого в Україні промислово-речового ринку «Барабашово», які не згодні з рішенням адміністрації ТЦ «Барабашово» вчергове підвищити їм орендну плату на 35% та вимагають його скасування.

Через акцію протесту був перекритий рух громадського транспорту.

На думку підприємців, встановлені тарифи є необґрунтованими і набагато вищими, ніж в інших регіонах України. Також люди змушені платити додаткові неофіційні побори, які осідають в кишенях посередників між підприємцями та адміністрацією ТЦ «Барабашово». Підприємці також вимагають належним чином оформити з ними договори і право власності на придбані об'єкти, проте адміністрація ігнорує ці вимоги і йти з ними на діалог відмовляється.

У зв'язку з цим харківські підприємці написали колективне звернення до народного депутата України від фракції «Блок Петра Порошенка» Артура Палатного з проханням захистити їхні права та допомогти припинити свавілля з боку адміністрації торгового центру. Підприємці скаржаться, що непідйомні побори призведуть до неокупності їхнього бізнесу та різкого скорочення робочих місць.

Після звернення до народного депутата представників підприємців погодився прийняти голова Харківської облдержадміністрації Ігор Балута, який пообіцяв розібратися у проблемі. Також мітингувальникам допомагає помічник Артура Палатного, заступник голови Незалежної профспілки гірняків України Павло Лисянський. За його словами, народний депутат тримає на особистому контролі вирішення конфлікту навколо діяльності ТЦ «Барабашово» та готує з цього приводу депутатські звернення.

«У ці складні часи, які зараз переживає наша держава, поряд з військовими стоять й економічні виклики. Тому надзвичайно важливою є підтримка та розвиток малого та середнього бізнесу, адже це створення нових робочих місць та рух у напрямку оздоровлення економіки країни. Переконаний, проблема тиску на харківських підприємців буде вирішена і ми докладемо усіх зусиль, щоб права представників дрібного бізнесу були захищеними», - сказав у коментарі журналістам депутат від БПП Артур Палатний.

 загрузка...

...
...

РаспродажаПопулярноеВот как за 7 дней выгнать из тела весь лишний сахар

От ненавистных ″усиков″ можно избавиться буквально за 5 минут: вот что надо делать

Можно ли избавиться от закупорки артерий? Вот что наука говорит сейчас

Вот 2 лучших способа вернуть белизну старым вещам: только те, что работают!

9 ритуалов, которые вернут вам зрение 5-летней давности

Как уберечься от простуды без таблеток: проверенные советыКто такой Сергей Тарута? Последние новости о политике и бизнесмене, владельце партии "Основа".