Как узнать реальный пробег авто: главные приметы

Зеленский заразился болезнью предшественников: Маломуж о кадровых решениях президента

Кравчук ткнул носом Зеленского в грубую ошибку

Сам себя отлучил: стало известно, как ПЦУ обойдется с Филаретом

У Порошенко не ожидали такого решения команды Зе: «элита» разволновалась

Когда в Украину придет долгожданная прохлада: оптимистичный прогноз

Харьковские предприниматели просят народного депутата защитить их права (ФОТО)

30.11.2014 14:53 | Общество | Просмотров: 1015

У Харкові вже декілька днів страйкують підприємці найбільшого в Україні промислово-речового ринку «Барабашово», які не згодні з рішенням адміністрації ТЦ «Барабашово» вчергове підвищити їм орендну плату на 35% та вимагають його скасування.

Через акцію протесту був перекритий рух громадського транспорту.

На думку підприємців, встановлені тарифи є необґрунтованими і набагато вищими, ніж в інших регіонах України. Також люди змушені платити додаткові неофіційні побори, які осідають в кишенях посередників між підприємцями та адміністрацією ТЦ «Барабашово». Підприємці також вимагають належним чином оформити з ними договори і право власності на придбані об'єкти, проте адміністрація ігнорує ці вимоги і йти з ними на діалог відмовляється.

У зв'язку з цим харківські підприємці написали колективне звернення до народного депутата України від фракції «Блок Петра Порошенка» Артура Палатного з проханням захистити їхні права та допомогти припинити свавілля з боку адміністрації торгового центру. Підприємці скаржаться, що непідйомні побори призведуть до неокупності їхнього бізнесу та різкого скорочення робочих місць.

Після звернення до народного депутата представників підприємців погодився прийняти голова Харківської облдержадміністрації Ігор Балута, який пообіцяв розібратися у проблемі. Також мітингувальникам допомагає помічник Артура Палатного, заступник голови Незалежної профспілки гірняків України Павло Лисянський. За його словами, народний депутат тримає на особистому контролі вирішення конфлікту навколо діяльності ТЦ «Барабашово» та готує з цього приводу депутатські звернення.

«У ці складні часи, які зараз переживає наша держава, поряд з військовими стоять й економічні виклики. Тому надзвичайно важливою є підтримка та розвиток малого та середнього бізнесу, адже це створення нових робочих місць та рух у напрямку оздоровлення економіки країни. Переконаний, проблема тиску на харківських підприємців буде вирішена і ми докладемо усіх зусиль, щоб права представників дрібного бізнесу були захищеними», - сказав у коментарі журналістам депутат від БПП Артур Палатний.

 загрузка...

...
...

РаспродажаПопулярноеБез лекарств: вот как очистить сосуды от холестерина за 40 дней

9 болезней, с которыми может расправиться упаковка этих таблеток

Восемь признаков рака у мужчин: с этим лучше не шутить, предупреждают медики

Что нельзя хранить в кошельке: 5 вещей, которые отталкивают деньги

12 правил: не оставляйте детей без присмотра, их похищают чаще, чем вы думаете

Беру спичку или ватную палочку: самый простой и безопасный метод извлечения клещаКто такой Сергей Тарута? Последние новости о политике и бизнесмене, владельце партии "Основа".