В Киеве нашли повешенным главу "Белорусского дома в Украине" Шишова

Пловец Романчук принес Украине первую серебряную медаль

Героический камбэк и безумный триллер: Свитолина стала бронзовым призером Олимпиады

Соглашение Германии и США по "Северному потоку-2" побуждает Россию к агрессии, – МИД Польши

Швеция разрешила въезд украинцам

Сегодня в Токио открывается Олимпиада-2020

ЄС офіційно підтвердив дозвіл на вільний в'їзд громадянам України

16.07.2021 09:07 | Общество | Просмотров: 31

Надалі держави-члени самостійно ухвалюватимуть рішення щодо в'їзду на свої території.

У Європейському союзі переглянули список третіх країн, громадянам яких дозволено в'їзд до країн ЄС у період пандемії коронавірусної інфекції, і дозволили туристам з України подорожувати до країн-членів Євросоюзу.

Як йдеться в повідомленні Ради Євросоюзу, оновлено список третіх країн і окремих адміністративних регіонів, щодо громадян яких карантинні обмеження на зовнішніх кордонах підлягають поступовому скасуванню, починаючи з 15 липня.

Про це інформує UAINFO.org.

Зокрема, в ЄС дозволяється в'їзд громадянам з таких держав, як Албанія, Вірменія, Австралія, Азербайджан, Боснія і Герцеговина, Бруней Даруссалам, Канада, Ізраїль, Японія, Йорданія, Чорногорія, Ліван, Нова Зеландія, Катар, Молдова, Північна Македонія, Саудівська Аравія, Сербія, Сінгапур, Південна Корея, Україна, США, а також Китай, але у тому разі, якщо китайська влада теж на принципах взаємності скасує обмеження для громадян країн-членів ЄС.

Водночас із "зеленого списку" виключили Руанду і Таїланд.

Список цих країн буде й надалі переглядатися що два тижні та в разі необхідності може оновлюватися.

Крім того, згідно з повідомленням, обмеження на подорожі можуть бути скасовані для спеціальних адміністративних регіонів Китаю - Гонконг і Макао.

Окремо зазначено, що поступово можна скасовувати обмеження для Косово і Тайваню як для утворень, які не визнані як держави принаймні однією країною-членом ЄС.

Резиденти Андорри, Монако, Сан-Марино і Ватикану мають вважатися резидентами Євросоюзу для відвідування ЄС. Також ця рекомендація стосується асоційованих країн з Шенгеном: це Ісландія, Ліхтенштейн, Норвегія і Швейцарія.загрузка...

...
...

РаспродажаПопулярноеНевеста должна выходить замуж невинной. Венок - признак девственности: какие суеверия прижились в Украине

Леди Китти Спенсер рассказала, как чувствовала себя на собственной свадьбе. ВИДЕО

И целого мужа мало: эксперты навали причины женских измен

Почему дети не любят овощи и что с этим делать?

Диетологи рассказали о полезных свойствах черешни

Чем нельзя запивать лекарства, рассказали специалистыКто такой Сергей Тарута? Последние новости о политике и бизнесмене, владельце партии "Основа".