ЧЕ по художественной гимнастике: Украина выиграла еще два "золота"

Майк Тайсон - Рой Джонс: показательный бой завершился ничьей

Рада готова рассмотреть госбюджет-2021 в установленные сроки, - Кондратюк

Европарламент принял резолюцию по Беларуси

"Служебная халатность привела к смерти, Зеленский сядет в тюрьму" - ветеран

Вступили в силу изменения в правила дорожного движения

Афонские старцы шокировали пророчеством о будущем Украины

28.03.2018 12:40 | Общество | Просмотров: 4742

До Афонських старців , які вже протягом тисячі років підтримують живу духовну традицію на святій горі Афон, не припиняє тягнутися низка стражденних, пише  NewsOboz.org  та kr24.com.ua.

Причина - устами їх говорить Бог, а значить, все, що вони кажуть, — істина.

Не є винятком і українські політики, діячі культури і просто люди, яким мудреці відкрили завісу на майбутнє їхньої країни.

Отже, пропонуємо ознайомитися з основними пророцтвами Афонських старців на найближче і подальше майбутнє України:

- Україну очікує важкий час, але це триватиме недовго — з Божої волі , судилося створити могутню державу , порівнянну з Київською Руссю , бо дух святої Русі знаходиться в Києві, і його пробудили люди. 22 роки — був усього лише летаргічний сон великого народу.

- Росія, не дивлячись на свої прагнення відродитися новою імперією, потерпить крах. Її чекає ізоляція і самодержавство. Але російський імператор протримається на троні тільки 2 роки і піде з ганьбою. Сама Росія продовжить своє існування, але вже без частини земель на півдні і сході. Більшість російських провінцій стануть вільними від опіки Москви і входитимуть у державу російську на правах незалежних територій.

- На Київський престол зійде князь, за часів якого почнеться відродження України, країна може навіть змінити назву. Крим після 3 років перебування під пануванням Москви остаточно повернеться в лоно України, але вже як земля кримських татар.

- Європа розділиться на два табори — Західний і Східний, але розпаду Євросоюзу не буде. У східне об’єднання увійдуть майже всі східні країни: Польща, Чехія, Словаччина, Білорусь, Литва, Латвія, Естонія, Молдова, Україна, Угорщина, Румунія.

 загрузка...

...
...

РаспродажаПопулярноеБританский врач назвал продукты для защиты от коронавируса

Начало Рождественского поста: чем питаться и как соблюдать

"Любим тебя больше жизни". 53-летний "танцующий миллионер" из Италии впервые стал отцом. ФОТО, ВИДЕО

От индийцев к индейцам. Запутанная история кардамона

На 94-м году жизни скончалась вдова Сергея Бондарчука, актриса Ирина Скобцева. ФОТО

Алена Шоптенко навсегда покидает "Танці з зірками: 5 партнеров танцовщицы в истории "Танців з зірками". ВИДЕОКто такой Сергей Тарута? Последние новости о политике и бизнесмене, владельце партии "Основа".