Кабмин представил в Раде госбюджет на 2021 год: основные показатели

Большая перестановка: что власть планирует делать с руководством НАБУ и САП

Зеленский: "Слуга" Юрченко обязательно сядет

После встречи с Лукашенко. На что рассчитывает Путин?

1000% годовых под запретом. Рада ограничила размер штрафов по микрокредитам

Динамо обыграло АЗ и вышло в раунд плей-офф Лиги чемпионов. ФОТО

Надійна система прикордонного контролю Білорусь-Україна

29.06.2016 23:53 | За рубежом | Просмотров: 154

На кордоні України та Білорусі з метою оптимізації паспортного контролю створена безвідмовна система бездротового зв’язку, яка відрізняється підвищеною стійкістю та захищеністю. У втіленні проекту на станції Тереховка були задіяні компанії «Белабстелеком», Smart Network Group та Ruckus.

Наразі прикордонники отримують необхідну інформацію про всіх, хто перетинає кордон у поїзді, напряму з державних баз даних. Таким чином знаходять фальшиві документи та порушників, терористів та небезпечних злочинців. Але щоби уникнути небажаних затримок законослухняних громадян та прискорити процес перевірки, співробітникам прикордонного контролю необхідний надійний та швидкий зв'язок  з центральною базою даних.  

Задача

Служба прикордонного контролю Білорусі на протязі останніх кількох років користується найновішим обладнанням. У кожного співробітника у наявності спеціалізований сканер та захищений планшет, які використовують для цілковитого сканування всіх сторінок паспорту при оформленні перетину кордону. Особливе програмне забезпечення розроблялось білоруською компанією з належним рівнем акредитація. Воно надає доступ до держреєстру в онлайн-режимі і має скорочувати перевірку паспортів до кількох секунд.

                                             

Налагоджуючи захищені канали захисту, станом на 2015 рік прикордонна служба користувалась вбудованими 3G-модулями. Це стало причиною не лише значних затримок перевірок через низьку швидкість обміну даними та непевного з’єднання, а й причиною росту затрат через необхідність оплачувати послуги зв’язку для кожної сім-карти. За таких обставин керівництво вирішило розгорнути бездротову стаціонарну мережу, що відкрило б можливість для підключення планшетів працівників через Wi-Fi до корпоративної мережі та до використання одного каналу як для телефонії, так і для обміну даними.    

Вирішення

Тереховка – невелика прикордонна станція, де, власне, проходить оформлення переїзду через кордон. Якщо точніше, воно відбувається на 3 коліях, розділених двома перонами. Тому була необхідна гарантія швидкісного доступу та покриття на двох перонах та в усіх вагонах, що зупиняються біля них.

Вирішити задачу довірили спеціалізованому системному інтегратору -- компанії «Белабстелеком», яка має неабиякий досвід у втіленні надскладних телекомунікаційних проектів. Початковий етап дослідження показав велику кількість можливих перешкод для радіохвиль: вагонні стіни з металу, утеплювачі вагонів, теж металізовані, а також енергозберігаюче покриття вікон, що має у своєму складі срібло. Тож для налагодження надійного покриття точки мали б розміщуватись з високою щільністю та мати належну потужність.

                                   

Всі необхідні умови задовольнили точки доступу ZoneFlex від Ruckus. Їх надала своєму партнеру «Белабстелеком» компанія Smart Network Group. Окрім того, професіонали зі Smart Network надали всі необхідні консультації, створили план-схему та окреслили механіку майбутнього монтажу пристроїв, врахувавши можливі перешкоди та потужність точок. Експертне заключення дало змогу передбачити всі параметри встановлення точок доступу на значній відстані у більш ніж 400 метрів від контролера за умов потужних електромагнітних перешкод. Також вони забезпечили стабільне централізоване живлення.      

«Проект реалізовано відповідно усім вимогам замовника . Запорукою цього стала плідна співпраця Белабстелеком, Smart Network Group і Ruckus. Залучення фахівців із компаній наших партнерів на підготовчому етапі та етапі досліджень дало змогу уникнути небажаних інцидентів та швидко налагодити надійну мережу в межах домовленого бюджету», -- відзначив головний інженер «Белабстелеком» Олег Граменицький.

Результат

Результатом втілення проекту стало створення безперервного покриття бездротової мережі на більш ніж 18 тис. метрів квадратних з використанням лише 21 точки доступу в корпусах з особливим захистом «Outdoor». Інфраструктура діє незалежно від будь-яких інших об’єктів та працює без збоїв впродовж 5 годин навіть за умови відокремлення від зовнішнього джерела живлення. Це стало можливим завдяки окремій кабельній системі з оптичними лініями та індивідуальному електроживленню.

Цей проект цілком виконав вимоги держзамовника, а тому послугував основою для 5 інших проектів, зокрема для обладнання найбільш великої залізничної станції на кордоні – «Брест». Тут відбувається реєстрація перетину кордону Білорусі та Польщі, а чисельність працівників прикордонної служби значно більша. Порівнюючи проект з іншими, які базуються на інших бездротових підходах, можна помітити, що рішення Smart Network Group, Белабстелеком і Ruckus неабияк зменшує кількість необхідних точок доступу (до 1,5 разів), забезпечуючи, водночас, швидкісне покриття по всій затребуваній території.          

Smart Network Group – дистриб’ютор з великими амбіціями,  спеціалізація якого – впровадження ІТ-рішень та інноваційних технологій операторського і корпоративних класів. Основні напрямки у роботі -- Системи Інформаційної Безпеки, Уніфіковані Комунікації та Системи Інформаційної Безпеки і Wi-Fi-рішення. Мета Smart Network Group – втілення новаторських проектів за посередництвом провідних системних інтеграторів, сертифікованих партнерів та постачальників ІТ на території Грузії та СНД.

                                           

Ruckus Wireless – виробляє спеціалізовані продукти Smart Wi-Fi для постачальників послуг і підприємств. Їхні пристрої створені на основі запатентованої технології Wi-Fi. Вона підвищує показник надійності, дальності та покращує робочі характеристики Wi-Fi. Адаптивні антенні решітки діють згідно з сучасними методами  управління сигналами – автоматично уникають радіоперешкод та миттєво обирають найкращий сигнальний тракт для кожного сеансу Wi-Fi. Іншими словами, налагоджується найкращий доступний зв'язок.

Компанія Белабстелеком –  найбільш відомий та найбільш досвідчений системний інтегратор у галузі телекомунікацій поміж приватних Білоруських компаній. Створюючи свої мережі, до них звертались Державний Прикордонний Комітет Республіки Білорусь, Білоруський Державний Університет,  Головне Управління Внутрішніх Справ, Національний Банк Республіки Білорусь, Державний Митний Комітет Республіки Білорусь, Білоруський Державний Університет Інформатики та Радіоелектроніки та багато інших. Протягом свого існування «Белабстелеком» виконала замовлення для майже 1000 клієнтів.загрузка...

...
...

РаспродажаПопулярноеКомаровский рассказал, как не допустить, чтобы ОРВИ перешла в пневмонию

Как и с чем носить объемный шарф этой осенью: 7 стильных образов на каждый день

Опасная еда. Ученые назвали продукт, в котором коронавирус может сохраняться до 8 дней

Греческие ученые назвали продукт, который уменьшает риск импотенции

Особенности воспитания. Шеф-повар раскрыл необычную пищевую привычку королевы Елизаветы

Хладнокровие и обаяние. Раскрыта тайна колец Меган Маркл и Кейт МиддлтонКто такой Сергей Тарута? Последние новости о политике и бизнесмене, владельце партии "Основа".