Где Захарченко? Режиссер объяснил постановочность видео

Шатдаун: Трампу пришлось угощать гостей фастфудом из своего кармана

Мэр: В Днепре украли мусорные контейнеры и квасят в них капусту

Ураган темной материи на огромной скорости несется к Земле

Скоро найдут хунту: топ-пропагандист Путина открыто пригрозил Беларуси

Средняя зарплата: сколько обещают платить украинцы в 2019 году

Як Азаров «покращив» виконання бюджету-2013

29.12.2013 19:10 | Экономика | Просмотров: 12797

Провал державного бюджету за доходами влада вирішила «покращити», зменшивши за кілька днів до кінця року доходи на 19,4 млрд. грн. Про це говорить підписаний в кінці тижня закон «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2013 рік», повідомляє newsoboz.org з посиланням на glavcom.ua.

Зазначу, що на відповідну суму країну «порадували» ще одним новорічним подарунком – збільшенням державного боргу. Але навіть із цим «покращенням» бюджет не витягне очевидної фахівцям ще в момент прийняття документа його нереальності.

Бюджетна дірка (дефіцит) у 2013 році, за моїми підрахунками, перевищить 100 млрд. грн. Хоча в уточненнях до закону про держбюджет дефіцит зафіксований в сумі 70 млрд. грн., цифра зростання в законі тільки прямого держборгу складає 103,3 млрд. грн. (502,2 млрд. грн. на кінець цього року проти 399,2 млрд. грн. на кінець попереднього). А це ніщо інше як дефіцит. Нагадаю про існуючий гарантований борг. Бюджет цього року передбачає його в сумі 50 млрд. грн. А є ще казначейські векселі і просто невиконані бюджетні зобов’язання (непрофінансовані видатки.

Підсумовуючи наведені цифри, напередодні нового року побажаю українцям, щоб наступного року їх припинили «радувати» такими бюджетними та іншими «покращеннями».загрузка...

...
...

РаспродажаПопулярное20 признаков, указывающих на наличие глистов в организме: домашние средства для их уничтожения

Баня для кастрюль: 15 минут - ни нагара, ни жира

Как избавиться от гайморита в домашних условиях и за один день

Как очистить духовку: это проще, чем можно подумать

Для чего есть мёд перед сном: с организмом происходят удивительные вещи

7 признаков, что ваша усталость - от желчного пузыря: народные рецептыКто такой Сергей Тарута? Последние новости о политике и бизнесмене, владельце партии "Основа".