Никакой "гражданской" войны: террористы сдали Путина на Донбассе

Иловайские поля стали краснымы: пролилась кровь сотен бойцов

Киев накрыла "песчаная буря": чем это грозит (видео)

В Киеве зенитная установка "Бук" врезалась в бизнес-центр (видео)

Яблочный Спас 2018: запреты и традиции праздника

Погода на 19 августа: Украина будет "утопать" в дождях

Як Азаров «покращив» виконання бюджету-2013

29.12.2013 19:10 | Экономика | Просмотров: 12794

Провал державного бюджету за доходами влада вирішила «покращити», зменшивши за кілька днів до кінця року доходи на 19,4 млрд. грн. Про це говорить підписаний в кінці тижня закон «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2013 рік», повідомляє newsoboz.org з посиланням на glavcom.ua.

Зазначу, що на відповідну суму країну «порадували» ще одним новорічним подарунком – збільшенням державного боргу. Але навіть із цим «покращенням» бюджет не витягне очевидної фахівцям ще в момент прийняття документа його нереальності.

Бюджетна дірка (дефіцит) у 2013 році, за моїми підрахунками, перевищить 100 млрд. грн. Хоча в уточненнях до закону про держбюджет дефіцит зафіксований в сумі 70 млрд. грн., цифра зростання в законі тільки прямого держборгу складає 103,3 млрд. грн. (502,2 млрд. грн. на кінець цього року проти 399,2 млрд. грн. на кінець попереднього). А це ніщо інше як дефіцит. Нагадаю про існуючий гарантований борг. Бюджет цього року передбачає його в сумі 50 млрд. грн. А є ще казначейські векселі і просто невиконані бюджетні зобов’язання (непрофінансовані видатки.

Підсумовуючи наведені цифри, напередодні нового року побажаю українцям, щоб наступного року їх припинили «радувати» такими бюджетними та іншими «покращеннями».загрузка...

...
...

РаспродажаПопулярноеКак навсегда избавиться от вросших волос

Как избавиться от неприятного запаха в обуви

Вот что будет с вашим телом, если на 30 минут опустить ноги в этот раствор

Приметы на счастье: какие события предвещают удачу

5 фактов о варикозе, которые должна знать каждая женщина

Как уснуть за одну минуту: самая простая методикаКто такой Сергей Тарута? Последние новости о политике и бизнесмене, владельце партии "Основа".