Со шлейфом темных историй: подробности о новом начальнике Генштаба

Роспуск Рады: блогер рассказал, чем опасен план Зеленского

Шок для родителей: в ООН выяснили, когда украинцы вступают в половую жизнь

Парубий призвал украинцев "принюхаться": что происходит

Ветераны выдвинули жесткие требования Зеленскомe

15 военнослужащих погибли, много раненых: что происходило под Волновахой

Як Азаров «покращив» виконання бюджету-2013

29.12.2013 19:10 | Экономика | Просмотров: 12799

Провал державного бюджету за доходами влада вирішила «покращити», зменшивши за кілька днів до кінця року доходи на 19,4 млрд. грн. Про це говорить підписаний в кінці тижня закон «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2013 рік», повідомляє newsoboz.org з посиланням на glavcom.ua.

Зазначу, що на відповідну суму країну «порадували» ще одним новорічним подарунком – збільшенням державного боргу. Але навіть із цим «покращенням» бюджет не витягне очевидної фахівцям ще в момент прийняття документа його нереальності.

Бюджетна дірка (дефіцит) у 2013 році, за моїми підрахунками, перевищить 100 млрд. грн. Хоча в уточненнях до закону про держбюджет дефіцит зафіксований в сумі 70 млрд. грн., цифра зростання в законі тільки прямого держборгу складає 103,3 млрд. грн. (502,2 млрд. грн. на кінець цього року проти 399,2 млрд. грн. на кінець попереднього). А це ніщо інше як дефіцит. Нагадаю про існуючий гарантований борг. Бюджет цього року передбачає його в сумі 50 млрд. грн. А є ще казначейські векселі і просто невиконані бюджетні зобов’язання (непрофінансовані видатки.

Підсумовуючи наведені цифри, напередодні нового року побажаю українцям, щоб наступного року їх припинили «радувати» такими бюджетними та іншими «покращеннями».загрузка...

...
...

РаспродажаПопулярноеВсего четыре ингредиента навсегда избавят вас от газов и вздутия живота

Как диагностировать у себя диабет: названы главные симптомы

Король Саудовской Аравии срочно созвал лидеров арабских стран

Касторовое масло помогает в лечении 25 заболеваний

Настойка сирени на водке — забудьте о болезнях

Мышечные зажимы шеи и спины: как справиться с болевым синдромомКто такой Сергей Тарута? Последние новости о политике и бизнесмене, владельце партии "Основа".