Нет и не будет! На Донетчине оригинально потроллили оккупантов

Целая дивизия трудилась: журналист рассказал о травле российскими "троллями"

ДНРовцы минируют Донецк

Путина ткнули в серьезную ошибку относительно Украины

Ил-76 и аэропорт: ликвидированы еще трое россиян из "списка 72"

Гройсман делает то, что не посмел Яценюк — премьер решил бороться за власть

Як Азаров «покращив» виконання бюджету-2013

29.12.2013 19:10 | Экономика | Просмотров: 12794

Провал державного бюджету за доходами влада вирішила «покращити», зменшивши за кілька днів до кінця року доходи на 19,4 млрд. грн. Про це говорить підписаний в кінці тижня закон «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2013 рік», повідомляє newsoboz.org з посиланням на glavcom.ua.

Зазначу, що на відповідну суму країну «порадували» ще одним новорічним подарунком – збільшенням державного боргу. Але навіть із цим «покращенням» бюджет не витягне очевидної фахівцям ще в момент прийняття документа його нереальності.

Бюджетна дірка (дефіцит) у 2013 році, за моїми підрахунками, перевищить 100 млрд. грн. Хоча в уточненнях до закону про держбюджет дефіцит зафіксований в сумі 70 млрд. грн., цифра зростання в законі тільки прямого держборгу складає 103,3 млрд. грн. (502,2 млрд. грн. на кінець цього року проти 399,2 млрд. грн. на кінець попереднього). А це ніщо інше як дефіцит. Нагадаю про існуючий гарантований борг. Бюджет цього року передбачає його в сумі 50 млрд. грн. А є ще казначейські векселі і просто невиконані бюджетні зобов’язання (непрофінансовані видатки.

Підсумовуючи наведені цифри, напередодні нового року побажаю українцям, щоб наступного року їх припинили «радувати» такими бюджетними та іншими «покращеннями».загрузка...

...
...

РаспродажаПопулярное15 признаков поражения печени, о которых не знает почти никто

Что делать, если болит зуб

Простой способ избавиться от гипертонии, просто почистив сосуды

Если умерший родственник приходит к вам во сне, вот что это значит

Теряем корни: в чем разница между эпиляцией и депиляцией?

8 советов, с которыми ваш педикюр всегда будет безупречнымКто такой Сергей Тарута? Последние новости о политике и бизнесмене, владельце партии "Основа".