Украина переходит в "желтую зону" карантина с 23 сентября

Ищем решения по Донбассу и Крыму: Зеленский рассказал, чего ждет от Генассамблеи ООН

В Украине начали действовать новые правила карантина. 10 главных фактов

США признали, что их авиаудар по цели в Кабуле привел к гибели мирных жителей

Данилов о возможной эскалации со стороны РФ: Путина здесь никто не ждет, вольной прогулки не будет

Путин все еще боится Навального – The Economist

"Україну чекає стрімке здорожчання нерухомості до 40%", – експерт про законопроект №5560

06.07.2021 15:00 | Экономика | Просмотров: 20

Законопроект №5600, який серед іншого підвищує податки на продаж і придбання нерухомості, спричинить стрімке зростання цін на нерухомість на рівні 40%.

Про це в ефірі українського телеканалу сказав Олексій Коваль, експерт з нерухомості, передає UAINFO.org.  

"Ми бачимо, що останні два роки триває тренд на здорожчання нерухомості. Якщо закон буде ухвалено, то він спричинить стрімке здорожчання нерухомості, що становитиме не прогнозовані 15-20%, а 30-40%. Таким чином ми зможемо обігнати історичний пік 2008 року за цінами на нерухомість", - сказав він.

За словами експерта, така ініціатива уряду є вкрай нелогічною, тому що "однією рукою людям дають доступні іпотечні кредити, а іншою – піднімають вартість нерухомості на 30-40%"

"Мені незрозумілі такі кроки уряду", - обурився він.

Олексій Коваль наголосив, що законодавець пропонує зобов’язати компанії-забудовники сплачувати ПДВ з операцій з нерухомістю. З одного боку такий крок повинен закрити можливості спекуляцій для великих гравців – юридичних осіб, але водночас цей закон торкнеться всіх без винятку громадян України.

"Ми бачимо, що запроваджують податок на додану вартість. Він дійсно існує і зараз, але він існує на так звану першу поставку, коли забудовник будує житло, то формує собівартість з урахуванням ПДВ. Інші витрати не закладають у цю вартість, зокрема, адміністративні витрати, придбання земельних ділянок, маркетингові витрати тощо. Зараз законодавці пропонують включити такі витрати", - пояснив він.

Олексій Коваль уточнив, що залишається невирішеним питання щодо тих людей, які вже проінвестували житло за попередніми нотаріальними договорами і вже сплатили всю суму за квартиру.

"При підписанні основного договору щодо них будуть застосовувати ПДВ. Це питання законодавець поки що вирішує", - зауважив експерт з нерухомості.загрузка...

...
...

РаспродажаПопулярноеКеннеди, Гуччи, Ли, Брандо и Хемингуэй: 5 известных семей с "родовыми проклятиями"

Журналисты выяснили, сколько денег у семьи Кейт Миддлтон

Опасно для здоровья: эксперт рассказал, какой хлеб нельзя есть ни в коем случае

Журнал Time назвал 100 самых влиятельных людей планеты

Крестница принца Чарльза вышла замуж за возлюбленного после 26 лет отношений. ФОТО, ВИДЕО

Самое эпичное событие. Ученые выяснили, как и когда умрет СолнцеКто такой Сергей Тарута? Последние новости о политике и бизнесмене, владельце партии "Основа".