Началась расправа с евробляхерами: лишают денег и авто

В России после побега с Донбасса загадочно исчез писатель-террорист

Сколько зарабатывает курьер в Нью-Йорке, цифра впечатляет

Эксперт: в России завершилась эпоха Путина

Родители в шоке: названы причина и детали скандального нововведения в украинских школах

Опасная болезнь бушует в Украине: появилась новая жертва

Ford Tourneo Custom – універсальний конференц-зал на колесах

24.07.2017 15:30 | Авто | Просмотров: 644

ford


Новий Tourneo Custom є єдиним автомобілем для перевезення людей у своєму сегменті, який пропонує шість окремих сидінь, які можна розвернути так, щоб пасажири сиділи обличчями один до одного — у конференц-стилі; при цьому кожне з них обладнане окремим зарядним USB-портом. Мозковий штурм з колегами чи індивідуальне введення в курс подій — сидіння швидко встановлюються для будь-якого виду діяльності, створюючи гнучкий та інтерактивний робочий простір.


«Час у дорозі з колегами по роботі може здатися згаяним. Але не тоді, коли ваш транспортний засіб — розкішний конференц-зал на колесах, — зауважує Піт Рейєс (Pete Reyes), директор лінійки автомобілів компанії Ford of Europe. З новим Tourneo Custom учасники ділових поїздок зможуть легко взаємодіяти зі своїми колегами, що є важливим чинником для постійно зайнятих ділових людей».


Доступний для замовлення у другій половині року, новий дев’ятимісний автомобіль розроблено після проведення докладного дослідження про те, як власники використовують свої автомобілі, а також які функції сидінь цінують найбільше. Уперше представлений у 2013 р., Tourneo Custom має новий сміливий дизайн передньої частини, повністю оновлений інтер’єр преміум-класу і пропонує новий рівень оптимізації та вишуканості.


ford


«У бізнесі вкрай важливо виділяти час для особистісної взаємодії. 90 % сигналів візуальні, тому можливість подорожувати обличчям до обличчя дає чудову нагоду провести серйозну розмову, а не просто поспілкуватися», — пояснює Кріс Льюіс (Chris Lewis), автор бестселера «Швидше за думку» (“Too Fast To Think”), у якому досліджено переваги особистого спілкування з колегами і відмови від електронних засобів. ***


* https://i.forbesimg.com/forbesinsights/StudyPDFs/Business_Meetings_FaceToFace.pdf

** https://skift.com/2016/10/27/millennials-are-now-the-most-frequent-business-travelers/

*** Кріс Льюіс, Швидше за думку: як віднайти свою креативність у перенасиченій засобами комунікації культурі праці. — «Коган Пейдж».


Запись Ford Tourneo Custom – універсальний конференц-зал на колесах впервые появилась Автоцентр.ua.
загрузка...

...
...

РаспродажаПопулярное7 признаков нарушения работы почек, которым часто не придают значения

Пускаете слюни во время сна? Вам невероятно повезло, и вот почему

Приметы: почему нельзя поднимать чужой крестик

Как восстановить ногти после гель-лака

Лечебное меню: 8 продуктов, которые помогут снизить давление

Как кошки защищают вас и ваш дом от духов и негатива!Кто такой Сергей Тарута? Последние новости о политике и бизнесмене, владельце партии "Основа".