Ты — овца! Украинские политики устроили громкий скандал в прямом эфире (видео)

Сын премьера после незаконной поездки в Крым оказался в Украине: Это Мордор – тюрьма, шахты, наркоманы

В Крыму представитель оккупантов сравнил паспорт РФ с собачьим

В Украине задержан террорист, работавший на Кремль: подробности

ДТП с авто на еврономерах: украинским водителям рассказали, как получить компенсацию

Террористы «ДНР» поиздевались над бюджетниками

Ford Tourneo Custom – універсальний конференц-зал на колесах

24.07.2017 15:30 | Авто | Просмотров: 649

ford


Новий Tourneo Custom є єдиним автомобілем для перевезення людей у своєму сегменті, який пропонує шість окремих сидінь, які можна розвернути так, щоб пасажири сиділи обличчями один до одного — у конференц-стилі; при цьому кожне з них обладнане окремим зарядним USB-портом. Мозковий штурм з колегами чи індивідуальне введення в курс подій — сидіння швидко встановлюються для будь-якого виду діяльності, створюючи гнучкий та інтерактивний робочий простір.


«Час у дорозі з колегами по роботі може здатися згаяним. Але не тоді, коли ваш транспортний засіб — розкішний конференц-зал на колесах, — зауважує Піт Рейєс (Pete Reyes), директор лінійки автомобілів компанії Ford of Europe. З новим Tourneo Custom учасники ділових поїздок зможуть легко взаємодіяти зі своїми колегами, що є важливим чинником для постійно зайнятих ділових людей».


Доступний для замовлення у другій половині року, новий дев’ятимісний автомобіль розроблено після проведення докладного дослідження про те, як власники використовують свої автомобілі, а також які функції сидінь цінують найбільше. Уперше представлений у 2013 р., Tourneo Custom має новий сміливий дизайн передньої частини, повністю оновлений інтер’єр преміум-класу і пропонує новий рівень оптимізації та вишуканості.


ford


«У бізнесі вкрай важливо виділяти час для особистісної взаємодії. 90 % сигналів візуальні, тому можливість подорожувати обличчям до обличчя дає чудову нагоду провести серйозну розмову, а не просто поспілкуватися», — пояснює Кріс Льюіс (Chris Lewis), автор бестселера «Швидше за думку» (“Too Fast To Think”), у якому досліджено переваги особистого спілкування з колегами і відмови від електронних засобів. ***


* https://i.forbesimg.com/forbesinsights/StudyPDFs/Business_Meetings_FaceToFace.pdf

** https://skift.com/2016/10/27/millennials-are-now-the-most-frequent-business-travelers/

*** Кріс Льюіс, Швидше за думку: як віднайти свою креативність у перенасиченій засобами комунікації культурі праці. — «Коган Пейдж».


Запись Ford Tourneo Custom – універсальний конференц-зал на колесах впервые появилась Автоцентр.ua.
загрузка...

...
...

РаспродажаПопулярноеПочему нельзя оставлять ключи на столе

Попрощайтесь с задержкой жидкости, отёками и лишним весом всего за одну неделю

Как выбрать кошелек для привлечения денег по Знаку Зодиака

Как надо жить, если на работе все время сидишь - правила Минздрава США

Сбить давление можно средством из 3 ингредиентов: есть рецепт

Названы главные методы борьбы с болезнями: как не простудиться на морозеКто такой Сергей Тарута? Последние новости о политике и бизнесмене, владельце партии "Основа".